Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Başarının kaynağı insanların gösterdiği cesaret ve kararlı olmalarının bir sonucudur. Sen neyi yapmak istiyorsan onu çok iyi düşün. Hedefin ne ise yapman gerekenleri belirle ve senin için en uygun zamanda harekete geç. Hiçbir zaman olumsuzluklardan yılma. Bugünün kazananı da kaybedeni de sen olabilirsin. Sen hangisini tercih ediyorsun?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Nisan 2018)
İnsanlara şans tanıyan karakteriniz, sizi bu konuda pek zora düşürmüyor. Çünkü değerbilir insanlar arasındasınız, pek düş kırıklıkları yaşamıyorsunuz. Akrabalık bağlarınızı biraz daha güçlendirmeniz ve hep birlikte sorumlulukları iyice belirlemeniz gerekiyor. Özgür kişiliğinizi, bu anlamdaki sorumluluklarınıza engel gibi görmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Kartınız Deli... Enerjiniz göz dolduruyor, keyfiniz yerinde ancak çevrenizdeki insanlarla tartışmaktan ve kültürel konular konuşmaktan uzak durun. Çabuk öfkelenebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Alacak verecek mevzuları bugün sizi yorabilir. Eğer bir borçlanma ya da verdiğiniz bir borcun iadesi söz konusu olursa bu her zamankinden çok mücadele etmenizi gerektirebilir. İlişkilerinizi zedeleyecek boyuta taşımayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
İş ve kariyer konularındaki hareketlilik sürüyor. İletişimde gergin enerjiler oluşabilir. Ãœstlerinizle olan iletişiminizde tartışmaktan kaçının. Sorumluluklarınız artabilir. Başarı konusunda kendinizi çok zorlamamalısınız. Fikirlerinizi paylaşmak için uygun koşulları beklemelisiniz. Akşam vakti arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Bugün iş yerinizde bazı fırsatlar elde edeceksiniz. Bu fırsatlar hayatınızı maddi açıdan rahatlatacak nitelikte olacak. Bir ortak çalışma söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Maddi kaynaklarınız çok yakında tükenecek gibi görünüyor. İleride yaşayacağınız bir sıkıntıyı önlemek için harcamalarınızı biraz kısıtlamalısınız. Bugün bazı beklemediğini harcamalarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Yapmacık davranışlara karşı çok tavırlısınız. Fakat bu tepkimecilik, bazı doğal davranışları yapaylarla karıştırma derecesine varmış gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed