Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Yeni projelerinizi heyecanla ortaya koyarken arka planda dönen bazı gizli oluşumları da öğrenebilirsiniz. Bu bağlamda daha sessiz ve stratejik hareket etmeniz size daha kalıcı başarılar getirirken ikili ilişkilerinizde de artık daha dikkatli olmanızı sağlayacaktır. Sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ocak 2018)
İnatçı ve zor güvenir bir izlenim bırakıyorsunuz. Oysa arkadaş edinmeye, çevrenize insan doldurmaya meraklısınız. Ama hemen arkasından kuşkular, güvensizlikler geliyor. Ben kimseye tam güvenmem diyen bir dost canlısısınız. Halbuki zor güvenenler kolay yaklaşmaz diye bilinir. İnatçılığınız ise madem ki inat, al sana inat türünden.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Sıkıntılar bugün sizi teğet geçecek. Bir sıkıntı yaşarsanız bu başkalarının sıkıntılarına üzülmek olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Suni olarak yaratılmaya çalışılan gergin ortamlarda zekanızın size göstereceği yolla problemleri aşabileceksiniz. Yeterli finansı elde ettikten sonra iş yerinizde yenilenme operasyonlarına başlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Yakın çevrenizde canlanma ve olumlu değişiklikler söz konusu. Ortaklaşa konular ve düşünsel çalışmalar açısından daha fazla paylaşım içine girebilirsiniz. Düşüncelerinizi özgür ve orijinal biçimde ortaya koymanız da söz konusu. Beklediğiniz haberlerle ilgili gecikmelere ya da yanlış bilgilere karşı daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Bazı yakınmalarınız biraz gecikmiş görünüyor. Bazı insanların ne kadar sabit fikirli olduğunu biraz geç öğreniyorsunuz. İş yaşamında küçük yanılgılar büyük tedbirleri getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Para konularında oldukça akıllıca davranıyorsunuz. Paranızı nasıl kullanacağınızı ve harcamalarınızı nasıl yapacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Bu yüzden bu günlerde parasal konularda oldukça rahatsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ocak 2018)
Gün her ne kadar sıkı çalışmayı ve mücadeleyi gerektiriyorsa da verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. İşle ilgili sorumlulukları gözden geçirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed