Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Bugün sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili hiç ummadığınız destekleri alacağınız bir gün. Sürpriz gelişmelerle kendinizi daha iyi hissedebilir, bazı arkadaş toplantılarına istekli bir şekilde katılabilirsiniz. Tahmin etmediğiniz kişilerden duyacağınız haberler, sizi bazı yönlerden değiştirecek ve hayata, insanlara, olaylara bakış açınıza büyük bir yenilikler getirecektir. Daha doğrusunu söylemek gerekirse manevî duygularınızda adeta bir sıçrama yaşayacaksınız denilebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Kalbinizdeki sıcaklığı, bazı konuları abartıp bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalıp soğutuyorsunuz. Sebepsiz yere günden güne uzaklaştığınız insanın, bir zamanlar sizin için neleri göze almış olduğunu çabuk mu unutuyorsunuz ? İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Kartınız Mühür... Bugün biraz asabi davranabilir ve sesinizi yüksek kullanabilirsiniz. Bu durumda hak etmeyen birileri sizden hem korkup, hem de uzak durabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Eş ve partner konusu bugün size keyif verecek. Konuşup anlaşmak, birlikte vakit geçirmek, içinde bulunduğunuz ortamın ve anın tadını çıkarmak için ideal bir gün. Paylaşamamak bir şeylerin eksik kalmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
İş hayatı ve çalışma kapasiteniz sizi kararlı bir noktaya götürmekte. Kişisel gelirlerinizi artırmak konusunda kendinize güvenmelisiniz. Yetenekleriniz üzerinden yeni kaynaklar elde edebilirsiniz. Gelir gider dengenizi korumalı, bütçenizi sağlamlaştırmaya bakmalısınız. Kaynakların kıt olacağı bu süreç sizi ekonomi yapmaya itecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Şubat 2018)
İş yaşamınızda beklemediğiniz gelişmeler sizi heyecanlandırabilir. Kariyerinizle ilgili atılımlarınız devam ediyor. Bunların sonuçlarını kısa zaman sonra alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Aşk hayatınızda partnerinizin kontrolünüz altında ve sizinle aynı görüş doğrultusunda hareket etmesini beklemekten vazgeçin. Aksi takdirde sevgilinizin tepki göstermesi mümkün. İşlerinizi yaparken bir an önce bitirmek için fazla aceleci davranırsanız bazı detayları gözden kaçırıp, hata yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Beklentilerinizi tam karşılayacak standardı, hiçbir çalışma temposunun kazandıramayacağını biliyorsunuz. Beklentilerinizi sınırlamalısınız, daha sıkı bir para politikası izlemeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Yeni kararlar almak için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed