Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Bugün duygusal hayatınızda bir takım değişiklikler yapma isteğinde olabilirsiniz. Bunun geçici bir dönem olduğunu bilerek hareket ederseniz yanılgıya düşmezseniz. Ayrıca çok ciddi kararlar varmedan önce kendinize biraz zaman tanıyın ve bu dönemin geçmesini bekleyin. Aksi takdirde yanlış kararlar verebilirsiniz. Bugün yeni bir işe, arkadaşlığa, geziye veya bir işe para yatırmaya kalkışmamalısınız. Yeni bir şey almaktan da mümkün mertebe uzak durmalısınız. Gitmeniz gereken yerlere ulaşabilmek için gerekenden biraz daha erken yola çıkmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Renkli kişiliğinizle mutluluğu kovalıyorsunuz. Önünüze çok yönlü tercihler çıkabilir. İnsan ilişkilerindeki becerileriniz, sizi ilginç sosyal oluşumlar içine sokabiliyor. Bu da, sizi her anlamda bir imkan zenginliği içine sokuyor. Bu imkanları kullanma da birtakım zaaflar sergileyebiliyorsunuz. Bugünlerde gözünüzü korkutup sizi düşündürecek bir sorumlulukla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Son günlerde ilgisizliğinizden yakınan insanlar var. Partneriniz ve arkadaşlarınız sizden uzaklaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Sıkıcı ve kısıtlayan kaygılarınızı bir kenara bırakırsanız sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Dostça ve samimi tavırlar sayesinde arkadaşlarınızın sevgisini kazanma şansınız var. Mesafeler ve soğukluk ise tam tersini yaratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
İş yaşamınızda düşüncelerinizi kendinize saklamayı tercih edeceğiniz ve çevrenizdeki gelişmelere karşı dikkatli yaklaşacağınız bir gündesiniz. Özellikle çevrenizdeki insanları yönlendirmek konusunda başarılı olacaksınız. Ancak bu konuda fazla ısrarcı olmamaya çalışın aksi halde karşınıza umulmadık sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Beklediğiniz bir para sonunda size ulaşacak. Bu sizede büyük bir rahatlama yaratacak. Gün içerisinde çoğu gereksiz olmak üzere bir yığın para harcayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Anlaşılma güçlüğü çekilen ve bu nedenle de geri adım atmanıza neden olabilen davranışlarınız var. Karşı çıkışlarınızı bazı durumlarda çok dolaylı yollarla yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed