Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bugün ailenizle ilgili olan iletişimlerinizde gayet yapıcı ve onarıcı etkiler devrede olacaktır. Sizinle ilgili bazı konularda onların da desteğini yanınızda hissetmeniz sizi hem maddi hem de manevi yönde güçlendirecek ve sevgi dolu bağlarınızı daha da sağlamlaştıracaktır. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz kişiden alacağınız güzel haberler sizi yaşama karşı daha neşeli ve aktif yapabilir, onunla beraber olmaktan büyük keyif alıyor olabilirsiniz. Uzun zamandır kafanızda oluşan belirsizlikleri gidermeniz açısından gayet güzel bir gün. Bugünü sevdiklerinizle beraber geçirin ve yaşamın keyfini doya doya çıkarın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2018)
Çevrenizde gelişen olaylar sizi çok etkileyecek. Bir iş organizasyonunun başında olacaksınız. Bu size moral ve öz güven verecek. Dışarıya karşı ne kadar dengeli davranışlar sergilemeye çalışsanız da iç dünyanızdaki karışıklık devam edecek. Ailenizle aranızda süregelen sorunları halletmek için fırsat bulabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Etrafınızda kuyunuzu kazmaya niyetlenen kişiler var. Ancak bugünlerde bunu fark eden sizler onları adeta doğduklarına pişman edeceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Sanatsal ve kültürel kollarda faaliyet gösterenler başarılarla dolu bir gün geçirebilir. Edineceğiniz yeni fikirler kısa zamanda size umulmadık başarılar getirecektir. İş yerindeki dostluklar bazen kişisel hırslar uğruna zedelenebilir. Aşk konusunda işinizdeki kadar başarılı değilsiniz. Sağlık durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Duygusal dünyanızdan çok maddi durumunuz ve dünyanızla ilgili olabilirsiniz. Gelirleriniz ve harcamalarınız konusunda yeni fikirler üretebilirsiniz. Bu ek işler, yeni projeler veya varsa alınan bir kredinin ödemesi hakkında da olabilir. Kaynaklarınızın gerçekçi bir portresini çıkarmak sizi biraz gerebilir. Ama kararlarınızı uygulamak için ihtiyacınız olan kararlılığa da sahipsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2018)
Önümüzdeki günler sizin için stressiz ve sakin geçecek. Uzun zamandır süregelen koşuşturma, yeni bir durgunluk dönemine girebilir. Bazı önemli problemleri çözmenin huzurunu yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bazı sorumluluklarınızı en aza indirmek zorundasınız. Yoksa para sıkıntılarınız bitmeyecek gibi görünüyor. Çevrenizdeki birçok insanı kendi sorumluluklarıyla baş başa bırakmanız, onlara da yarar sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2018)
Önemli kararlar vermekten uzak durmalı, en azından akşam saatlerini beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed