Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Savurgan bir yapıdasınız. Sadece para harcama konusunda değil herşeyde savurgan olabilirsiniz. Sizi seven kimseleri, sosyal ilişkilerinizi, mental ve fiziksel enerjinizi ve bütün kaynaklarınızı tüketme meylindesiniz. Bu zamanda iş ilişkileriniz çıkmaza girebilir, maddi dıkıntılar çekebilirsiniz. Resmi dairelerle olan işlerinizde olmadık zorluklar çıkabilir. Kendinizi mutsuz etmeye ve alkol gibi şeylere fazlaca eğilimli olabilirsiniz. Kendinizi ciddi bir krizin içinde bulabilirsiniz. Maddi veya duygusal bazı ilişkileriniz kopabilir. Sorunlardan sadece kaçınılmaz değişimleri kabul ederek fazla zarar görmeden sıyrılabilirsiniz. Başka kimseler tarafından bir şeyleri kabul etmeye zorlanabilirsiniz. Mütecaviz davranışlarla karşılaşmanız ihtimali var. Önümüzdeki iki, üç gün geçtikten sonra, bir kaç gün içinde tekrar toparlanmanız mutlaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2021)
Hassassınız. Duyarlı olduğunuz şeyler oldukça fazla. Sizde bu özelliğin bir cazibe yarattığı düşüncesinde olanlar, size karşı özel bir yakınlaşma çabası içine girebilirler. Bir konudaki onaylanma ısrarcılığınız, barındırdığınız birtakım gizlikuşkulardan kaynaklanıyor olabilir. İnsan ilişkilerine biraz daha az beklentili bakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
AŞK: Bu konuda partnerinizinsözlerini çok iyi idrak edipdinlemelisiniz. Onun sizesöylemek istedikleri açık ve netama anlamak istemiyor gibisiniz.Sizden çok fazla beklentisi yok.PARA: Bugün iş yaşamınızda bazıarkadaşlarınıza karşıt durabilirsiniz. Ama buarkadaşlarınız sayesinde bir takım projelerinizoluştuğunu unutmayın. Kendi işinizle uğraşın.SAĞLIK: Vücudunuzdaki kızarıklıklar alerjikdurum olduğunu gösteriyor. Doktora başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Bekârlar için yepyeni bir birliktelik şansı doğabilir bu günlerde. Var olan birlikteliklerde de bahar dönemi gibi günler sizi bekliyor. Eş konusu en şanslı olduğunuz konu neredeyse. Yeter ki gereksiz vesveselere yenik düşmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Ortaklıklar ve ikili ilişkiler hayatınızı pek çok açıdan etkilemekte. Başkalarının etkisinin arttığı bu süreç bazı yenilenmeleri beraberinde getirebilir. Anlaşmalar üzerinde tekrar düşünerek, destek aramak yoluna gidebilirsiniz. Akılcı bir tutum sergilediğiniz bu dönem başkalarından çok şey öğrenebileceksiniz. Özel hayatınızı ve eve ait konuları içine alan gelişmeler ise olumlu ilerlemekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2021)
Değişik planlarınızın hayata geçmesine dair kuşkularınız vardı. Bu kuşkular yerini umuda bıraktı. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2021)
Maddi konularda çeşitli kısıtlamaların etkisinde kalabileceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınıza dikkat etmenize rağmen beklenmedik bazı masraflarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2021)
Duygusal bakımdan karmaşık hissedebilirsiniz. Anlaşılma isteğinizin yoğun olması, diğer konulara sabırsızlıkla yaklaşmanıza yol açıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed