Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Bugün yaşantınızda bazı olaylar sizin inisiyatifiniz dışında geliştiğinde olaylara fazlaca el koymamak adına biraz geri planda kalmayı tercih etmeniz sizlere durumları daha net anlatma noktasında yardımcı olacaktır. Finansal konularda ise eğer bir görüşme söz konusu ise bugün için olumlu şartlar oluşmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Bugün zorunlu bir ziyaret yapmak durumunda kalabilirsiniz Ama bu isteksizliği gizli tutmaya çalışacaksınız. Günlük planınız altüst olacağı için biraz canınız sıkılacak. Özel yaşamınızda zihinsel uğraşılara çok önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Bunu paylaşabildiğiniz bir çevrenin içindesiniz ve bu sıralar bu çevrenin dışına çıkmak da istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
AŞK: Mars size aşk yaratıyor.Sevdiğiniz kişinin yanındakendinizi huzurlu ve sakingörmenizden dolayı rahat hareketetmeye başladınız. Zaten o dasizin böyle olmanızı istiyordu.PARA: Bugünlerde giriştiğiniz herişte olumsuzluk yaşıyorsanız harcamalarınızı enaza indirmelisiniz. Yarın zorlu bir gün olabilir.SAĞLIK: Bugün nefes alırken sırt bölgeniz veyagöğüs kafesinizde ağrılar olabilir. Bu da demekoluyor ki akciğerlerinizi üşütmüşsünüz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Karşınıza çıkacak yeni biriyle ani bir etkileşim yaşayabilirsiniz. Heyecan arayışına dayalı bu çekimler yanıltıcı olabilir. Ağzı laf yapan, kafanızı karıştırıp kararlarınızı etkileyebilen alışılmışın dışındaki kişilere dikkat...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Biraz dışarı yönelmek ve kendi keyiflerinize yönelik olmaktan yanasınız. Her koşulda yeni olanı hayatınıza alabilir, aşk ilişkilerinde kendi mutluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Ancak sizi sorumlu kılan ortak çalışmalar uzun süreceğe benziyor. Aldığınız projelerin zamanında bitmesi adına hayatınızı dengelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli. İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döneceğiniz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Ödeme yapmanız gereken unuttuğunuz bir yer olabilir. Ödemelerinizi ve zamanlarını tekrar gözden geçirmelisiniz böyle unutulmuş hesaplar bir zaman sonra canınızı sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Çok önemsediğiniz ve tek başınıza kotaramayacağınız projenizde yalnızlık belirtileri var. Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz bu işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed