Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Bugünlerde, ilişkilerde anlaşmazlıklar söz konusu olabilir veya duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı kişilerin size gelmesini bekliyorsanız ilerlemeniz zor olabilir. Gereken hazırlıkları yapmalı ve işleri başlatan taraf olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Genel anlamda güzel bir gün geçireceksiniz, her ne kadar bazı aksiliklerle karşılaşsanız da. Bugün yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli cesarete sahipsiniz. Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Bugün canınızı sıkacak haberler alabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten çekinin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Partnerinizi ihmal etmeye başladığınızbugünlerde size olan güven duygularısarsılabilir aman dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
İsteklerinizdeki artış, geçici duygulara neden olabilir. Bugün kendinize özgü tavırlar sergileyeceksiniz. İş hayatında son zamanlarda yaşadığınız gergin ve stresli hızlı tempo yerini sakinliğe bırakacak. Bu nedenle daha olumlu kararlar alabilirsiniz. Savurganlığınıza artık son verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Parasal alanda korkularınızı yenmeli, iş hayatınızda olup biten karmaşaya dikkat etmelisiniz. Nakit akışında yaşanan krizleri aşmak, kazançlarınızı korumak için kararlı olmanız gerekiyor. Bu günlerde sevdikleriniz için yapacağınız savurganca harcamalar olabilir. Ortaklıklarda hızlı ilerleyen süreç yeni anlaşmaların öne çıkacağı şartları hazırlamakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Son zamanlardaki hırsınızın önüne geçmeniz gerekiyor. Belirlediğiniz standardı çok kısa aralarla yükseltiyorsunuz. Alacağınız bir haber, sizi umutlu bir hareketliliğe sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Paranızı doğru yerlere kanalize etme konusunda sabır göstermeniz gerekiyor. Bu konudaki acelecilik, sizi gelecekte üzeceğe benziyor. Akşam bir para tartışmanız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Aşkı, düşüncelerinizdeki kadar özgürce yaşama isteğinizde karşılaştığınız problemler, bileklerinizi statükoya uzatmanıza neden olmamalı. Kendiniz gibi bir aşığı bulmanız hiç de ihtimal dışı değil; belki de çok yakında.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed