Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Herkes hata yapabilir. Bu yaşamın doğal bir sonucudur. En büyük yanlış ise o hatada ısrar etmektir. Sorunlarını tanımla ama gücünü ve enerjini çözümler için kullan. Yaşamında ne olmasını istiyorsan onun için harekete geç. Elbette hedefine gideceğin yollarda mutlaka engeller de olacaktır. Kiminin üstünden atla kiminin altından sürünerek geç. Yeter ki hedefine ilerle.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Bugün sizin için eğlenceli geçecek bir gün. Sabah saatlerinde itibaren neşenizi arttıracak , sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayacaksınız. Öğle saatlerinde yakın bir arkadaşınızın sürpriz ziyareti ile hayrete düşebilirsiniz. Ondan alacağınız bazı haberler sizi oldukça şaşırtacaktır. Akşam saatlerinde kalabalık bir mekanda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Mars'ın etkisinde olduğunuz bugün, çevre iletişiminizde bir hayli uyum gözlenmekte. Olumsuzluklara kendinizi kapatmış durumdasınız. Sevgi söz konusu olduğunda aşamayacağınız engel yok gibi. Tatlı diliniz sayesinde insanlar tarafından çok seviliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
İşinize konsantre olmalısınız. Hafıza gücünüzün yüksekliği birçok bilgiyi hatırlamanızı sağlayacak. Sabrınızla her konuyu en ince detayına kadar araştıracaksınız. Şans oyunlarından uzak durun. Aşkta hareket yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Çalışma hayatınıza yönelik yeni beklentiler içindesiniz. Özellikle iş kapasitenizi daha etkin kollanmak, aldığınız sorumlulukları hayata geçirmeniz gerek. Bu durum aynı zamanda bazı önemli kazançlara işaret etmekte. Gelir ve giderlerinizi dengeleme çabanızdan vazgeçmeyin. Kendinize yeni destekler bulurken, aşırı giderler artışta olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Bugün kısa bir toplantıda azı uyarılar alabilirsiniz.. İş yaşamınızda genel olarak beğeniliyor olsanız da bazı olaylarda takındığınız tavır, işyerinizde size karşı bir antipati oluşturuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yeniden umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz aceleci davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, çevrenizde size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Elinizin açıklığı çevrenizde bazı yapay dostluklar oluşturabiliyor. Sizi tasarrufa yöneltmek isteyen arkadaşlarınızın bu konuda bir bildiği olabilir. Cömertliğinizin sınırını çizmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Sürekli uyardığınız halde hiçbir şeyi düzeltemediğiniz bir oluşumun dışına çıkmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed