Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2020)
Bugün alışılmadık şeylerden uzak durmalısınız. Önceden bilmediğiniz bir yerde yemek yemeniz bile kötü olabilir. Bilmediğiniz olaylara girmemeli, yeni tanıştığınız kişilerle hemen samimiyet kurmamalısınız. Çevrenizdekilere anlayışsız davranma eğilimindesiniz. Özellikle duygusal ilişkilerde karşınızdakilerin hislerini anlamak istemeyebilirsiniz veya yanlış anlayabilirsiniz. Karşınızdaki kimselerin yaklaşımlarını daha olumlu değerlendirmeli ve sıcak karşılıklardan çekinmemelisiniz. Bir toplantı organize etmek, dostlarınızı ağırlamak gibi şeylerle ilgilenmeniz de olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ağustos 2020)
Yakında sizi bir konuda kararsızlığa düşürecek bir duyum alacaksınız. Bu bilgi uzun zaman kafanızda yer edecek. Aydınlanmak için birçok şeyi göze alacaksınız. Sevinçli bir gününüzde olmanız gerekiyor, coşkulu dostlarınızın arasındasınız. Ama bu coşkuya katılamayabilirsiniz. Sevinci paylaşmak istediğiniz kişilerin beklediğiniz ilgiyi göstermemesi sizi durgunlaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2020)
Parasal açıdan biraz problemleriniz olsa da sizler çalışmayı sevdiğiniz için bu açığı hemen kapatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2020)
Ticari bir meseleniz varsa gündeminizde, sizi zorlayacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Prosedürlerle uğraşırken isyan etmemek, kurallara uyup planlı ve organize olmaya çalışmak yarar sağlayabilir. Riskleri ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2020)
Sosyal hayatın getirdiği tempo sizi hareketli kılıyor. Daha fazla ortak hareket edebileceğiniz yeni organizasyonlar karşısından hazırlıklı olunmalı. Bu arada işten beklenen maddi getiriler adına zorlu bir gün olabilir. Önünüzdeki günlerde evde alınması gereken sorumluluklar artacaktır. İş hayatınızı etkileyecek bu şartları dikkate alarak plan yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ağustos 2020)
Bugün ailenizden birisiyle iş konuşması içine girecek, yeni fikirler edineceksiniz. Bu fikirlerin pratikte uygulamaya konması pek o kadar kolay olmayacak ve zaman gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2020)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ağustos 2020)
Daha hesaplı davranmaları yönünde zorladığınız insanların bazılarıyla bağlarınızın kopmasında çıkarınız var. Yakın çevrenizde yaşanan para tartışmalarının dile getirilen nedenleri, pek inandırıcı görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ağustos 2020)
Sizin en büyük sorununuz sırlarınızı olur olmaz kişilere açmak. Özellikle Akrep burcuna sakın ola sır vermeyin!
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed