Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Yapacağınız seçimler herkesi memnun etmese de, seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kararlarınızı gerçeklere göre almalısınız, duyguları bu işe karıştırmamaya özen gösterin. Evde veya evle ilgili beklenmedik değişiklik ya da düzenlemeler sizin yararınıza sonuçlanabilir, endişelenmeyin. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Sevdim mi tam severim, sildim mi bir kalemde mentalitenizden dolayı bir kaç arkadaşınızla görüşmüyorsunuz. Bu insanlar sizi uzaktan seyredip hakkınızda yorumlar yapıyorlar. Gerçek dostlarınız değillerdi zaten. Şu aralar sık sık yeni edindiğiniz arkadaşınızla vakit geçiriyorsunuz. Bu akşam birlikte dışarı çıkmanız büyük olasılık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Hassaslığınız sizi biraz derde sokabilir. Umutsuz davranıyorsunuz. Çevreniz bu durumdan şikayetçi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Son günlerde gereksiz yaşlılık kompleksine girerek bitkin bir ruh hali sergilemenizin yanlış olduğunu artık fark etmelisiniz. Giyim zevkinizdeki değişiklik bile size canlılık getirecektir. Geleceğe umutla bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Ortaklaşa işlerde son derece olumlu bir döneme girdiniz. Ödemelerinizi, mirasla ilgili konularınızı ele alacağınız önemli adımlar atabilirsiniz. Yeni kaynaklar bulacaksınız. Fakat daha ölçülü olmanızda yarar var. Finansal anlaşmaların getireceği avantajlar her açıdan tatmin edici olacaktır. Aileden gelecek desteklerle rahat kararlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Bazı ihmalkar davranışlar sinir bozucu gelse de, konumunuz ilişkileri germeye hiç elverişli değil. Bugünleri sakin, daha az müdahalelerle geçirmeniz yararlı olacak. İlerde birçok şeyin zaman içersinde nasıl çözüldüğünü göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Aşk hayatınızda partnerinizin kontrolünüz altında ve sizinle aynı görüş doğrultusunda hareket etmesini beklemekten vazgeçin. Aksi takdirde sevgilinizin tepki göstermesi mümkün. İşlerinizi yaparken bir an önce bitirmek için fazla aceleci davranırsanız bazı detayları gözden kaçırıp, hata yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Maddi konularda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz ve çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle geleceğinize yönelik maddi yatırımlar yapmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Aralık 2020)
Cesur kararlar alabiliyor, aynı cesaretle de uyguluyorsunuz. Ama şu son kararlılığınızda, cesaretinizi kırıp sizi biraz düşündürecek bazı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed