Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Aşk hayatınızda bir takım güçlüklere göğüs germeniz gerekebilir. Bu durumun düzeltilmesinde aslında iş size düşmüyor. Olumsuzlukları ortadan kaldırmak için karşınızdaki insanın harakete geçmesi gereklidir. Siz ikili ilişkilerinizde sürekli özverili tutumlarda olmaya eğilimlisiniz. Bu davranışınız yerinde sayılabilir. Tutumunuzu sürdürmeli, ilişkinizin sürekliliği ve planlarınızın bozulmaması için alttan almayı denemelisiniz. İlerde durum değişecek ve şartlar eşitlenecektir. Sağlık konusunda fazla kilolara ve bu durumun getirebileceği fiziksel rahatsızlıklara dikkat etmelisiniz. İş ve para konularında belki kritik anlar yaşayacaksınız fakat bu durum sizi üzmemeli. Aksine yeni teşebbüsleri ve azimli bir çalışma temposunu yakalayabilmeniz için sizi kamçılamalı. İşte o zaman başarı kaçınılmaz olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Yeni bir yaşamın içine giriyorsunuz. Yenilikler teker teker gelirken, düşlerdeki cazibelerini taşımadıklarını görüyorsunuz. Eskidi deyip kenara koyduklarınız ise gittikçe değer kazanıyor. Ama artık gemileri yaktınız, geriye dönemezsiniz. Önümüzdeki günlerde sizi belli ki, bazı hayal kırıklıkları bekliyor. Belki de dünkü mutsuzluğunuzu yarınlarda arayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Kartınız Yıkılan Kule... Sürekli girdiğiniz her ortama kolayca uyum sağlar konumdasınız. Ancak hep bir aceleniz varmış gibi gereksiz koşuşturmacalar yaratıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Ailevi konulardan çok fazla etkileniyorsunuz ve bu da iş yaşamınıza yansıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle bugün üstü kapalı bir şekilde mücadele etmeniz gerekebilir. Evde tatminsizlik yaratan konular ve işte kusursuz olma çabanız bugün bazı huzursuzlukları dile getirmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Günlük rutinlerin getirdiği sorunlar büyüyor. Daha fazla hizmet teması içinde boğulabilir, bir yandan da tembellik edebilirsiniz. Biraz işlerinizi ele almalı, tamamlanması gereken konuları önemsemelisiniz. Gün ortasından sonra rahatlık söz konusu. Yabancıları içine alan yeni ilişkiler hayatınıza canlılık katacak. Çok şey öğrenebileceğiniz bağlantılar kurabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Düzensizlik sizi iş yapamaz hale getirmiş gibi. Yakın bir zamandan beri iş ilişkilerinizi yeniden düzene sokuyorsunuz. Çünkü buna gerçekten de çok ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Parayla daha gerçekçi ve daha sorumlu ilişkilere girme zamanı. Eleştirilere hak veriyor olmanız, eleştirenleriniz için artık fazla bir anlam taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2018)
İkili ilişkilerde daha dikkatli olmalısınız. Özellikle sırlarınızı bütün insanlarla paylaşmaktan vazgeçmeyi öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed