Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Önemli duyurular yapmak için uygun bir gün değil. Zira, birkaç gün içinde yolladığınız mesajlardan pişmanlık duyabilir veya anonslarınızı yapmamış olmayı tercih edebilirsiniz. Planlarınızdaki ani değişiklikler özel yaşamınızda veya evinizde yararlı sonuçlar doğurabilir. Taşınma, gayri menkul edinimi ve kiralama v.b türünde konular ya da dekorasyon işleri yeni kurallar ve planları hayatınıza taşıyabilir. Aklınızdan geçenleri açıkça dile getirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Son derece enerjik olacağınız bir gün sizi bekliyor. Yeni ortamlara girebilir ve bazı yeni kararlar alabilirsiniz. İçinizde bu kararları gerçekleştirebilecek enerjiyi bulabileceksiniz. Bugün akşam saatlerinde katıldığınız davette tanışacağınız biri ile aranızda iyi bir dostluk kurulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Kartınız aşk... Çekimser kaldığınız birçok konu kendinizi çaresiz gibi hissetmenize neden olacak. Oysa diğer insanları düşündüğünüzde o kadar da çaresiz olmadığınız gerçek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Hırsların ve cesur yaklaşımların dikkat çekeceği bir döneme giriyorsunuz. İnsanlar sizi her zamankinden atak ve hevesli görecekler önümüzdeki günlerde. İsteklerinizin kişisel hırçınlık aşamasına gelmemesine gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Gizlilik konuları bugün de gündeminizde. Ancak dünden farklı olarak daha enerjik ve olumlu bir bakış açısındasınız. Dün sizi şaşırtan ve bir parça canınızı sıkan konuların üstesinden daha rahat geleceksiniz. Her şeyi kontrol altına almaya çalışmaktansa kendi gelişiminize odaklanmak oldukça iyi gelecek. Bu tavrınız size daha büyük kapıları açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Kasım 2020)
İyi niyetli davranışlarınızla etrafınızdaki insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakıyorsunuz. Sizinle iş yapanlar aldıkları sonuçlardan çok memnunlar. yalnız resmi işlerde biraz daha titiz olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Tutumlu birisiniz, fakat tutumlu davranmanızın koşulları yok. Çevrenizde masraflarına katıldığınız birkaç insan var, birikim yapamıyorsunuz. Çok sayıda insanı içine alan bir para kavgası içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Kasım 2020)
Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed