Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bugün aile üyeleriniz hayatınıza bir sihirli değnek gibi dokunabilir. Sizin göremediğiniz ancak onların daha iyi görebildiğin bazı konularda sizi düzeltebilir ve bu anlamda yaşamınıza katkıda bulunabilirler. Buna müsaade verin akışta kalın. Yaşamınızda bazı sorunlar yaşıyorsanız bunların çözümü inanın hiç zor değildir. Yeter ki baş etmesini bilelim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2018)
Aile bağları sizin için çok önemli. Bu bağlardaki küçük problemler bile sizi kolayca üzebiliyor. Kalabalık insan ilişkilerini seviyor ve bunu elde edebiliyorsunuz. Ama yine de içinizde buruk bir yalnızlık, bir şeylerin eksikliğini hissediyorsunuz. Bugünü içinizi ferahlatan, bir arada olmaktan büyük haz aldığınız dostlarınızla birlikte geçirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Kartınız anahtar... Kalbinizi çabucakkaptırmamanızda fayda var. Eğerkalbinizin kırıldığını sevdikleriniz keşifederse çok üzülür. Siz de özelliklearkadaşlarınıza bağlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Eğer kasvetli bir ruh halindeyseniz, size huzur veren ortam ve kişilerle bir arada olmayı tercih edin. Yalnızlık ve sessizliğe bürünmek derdinize çare olmaz. “Dertler paylaştıkça azalır” lafına uygun bir ortam yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Aşk hayatınızda ve sportif aktivitelerinizde canlı zamanlar yaşıyorsunuz. Boş akitlerin değerlendirilmesi adına pek çok konuda eyleme geçebilir, gerginlikten uzaklaşabilirsiniz. Sevginizi daha açık biçimde göstereceğiniz gelişmeler olsa da özgürlüğünüzden ön planda görünüyor. Spekülatif konularda daha bilinçli hareket etmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2018)
Çevrenizdeki iş arkadaşlarınızın sizin kadar aktif olmamaları zihinsel açıdan sizi çok yoruyor. İşinizde size yardımcı olacak bir iş arkadaşı arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2018)
Beklentilerinizi akıllıca sınırlamış görünüyorsunuz. Standardınızın üzerini gösteren bazı fırsatları, risk sayıp kenara atabiliyorsunuz. Standardınızı koruyabilmek sizin için çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bugün uzun bir süreden beri canınızı sıkan bazı gelişmeleri düşünmeye fırsat bulabileceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed