Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Maddi konular ön planda. Elinize para geçebilir veya yüklü bir ödeme söz konu olabilir. Bazı konularda kendinizi ifadeye başlamadan önce, iki gün beklemekte fayda var. Maddi başlıklı konularda diyaloglar artıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2021)
Sağlığınızla alakalı kaygılarınız yerinde olabilir. Bu konuda bir an önce kendinizi rahatlatmalısınız. Çok sorunlu bir yakınınızın problemleri, bu yakında size kadar ulaşacak. Tastamam güven duyacağınız bir dostluğa ihtiyacınız var. Bir arkadaşınızın favorisi olmayı başarmak zorundasınız. İnsanlarla yarı güvenli ilişkiler sürdürmeniz size gizli bir yapayalnızlık yaşatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Karşı cinsin ilgisini çekmeniz kolaylaşıyor. Yeni başlayan ilişkiler için muhteşem gün diyebiliriz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Genellikle olumlu kararlar alma özelliğiniz sayesinde ileriye dönük oluşacak riskli durumların şimdiden önüne geçiyorsunuz. Yeni bir ekip için gerçekleştireceğiniz transferler nedeniyle kesenin ağzını biraz açın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Kendinizi enerjik ve keyifli hissedeceksiniz. Ãœzerinizdeki yüklerden kurtulup kendinize odaklanabilirsiniz. Yeni başlangıçlar ve ilişkiler konusunda hoş enerjiler var. İsteklerinizi ertelemeyin. Özellikle fiziksel değişim konuları çok kolay ve hızlı sonuç verebilir. Spora ya da diyete başlayabilir, saçlarınızın modelini değiştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2021)
İş yaşantınızda kararsızlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak iş fırsatlarından hangisini değerlendireceğinize bir türlü karar veremeyeceksiniz. Büyüklerinizden yardım alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2021)
Para konularına kendinize has ilginç özelliklerinizle bakıyorsunuz. Maddi sıkıntı içindeki bir arkadaşınızın istediği yardım sizi düşündürüyor. İstenen yardımın miktarı sizi zorlayacak ölçüde, ama yine de denkleştirip vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2021)
İyimserliğinizi biraz törpülemeniz gerekiyor. Daha gerçekçi beklentiler, size düş kırıklıkları yaşatmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed