Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Konuşmaktan çok dinlemenizde fayda var. Seçimleriniz karşıt fikirlerle karşılaşmanıza neden olabilir veya fikirleriniz ilerlemenizin önüne geçebilir. Hedeflerinize sessizce ulaşmaya çalışmanızda fayda var. Evinizde olumlu değişiklikler yapmalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Karşı cinsten, istediğiniz fakat ummadığınız bir haber veya teklif alacaksınız. Herkesin istediğini yapmaya çalışırsanız kimseyi memnun edemezsiniz. Bu yüzden biraz bencilce de olsa kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edecek ve moralman kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Zihinsel faaliyetlerini bakımından oldukça yüksek bir gününüzdesiniz. Bugün ciddi konulardan uzaklaşıp,gereksiz ama dinlendirici uğraşlara yöneleceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Son günlerde ilgisizliğinizden yakınan insanlar var. Partneriniz ve arkadaşlarınız sizden uzaklaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Para için bu kadar çok çaba sarfetmek sizi çok yoruyor. Yokluğunuveya yetersizliğini hissediyorolabilirsiniz. Ancak içinizdeki bukaygıları büyütmek size fayda sağlamıyor. Birazda gerçekten ihtiyacınız olan kadarına odakla-nın.Yani cebinizdeki paranın kıymetini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Sadece deneyimin yeterli olmadığının siz de farkındasınız. Bugün yeniliklerle tanışmak için iyi bir gün gibi görünüyor. İş deneyiminiz herkesçe takdir ediliyor, ama yenilikleri yeterince takip etmemeniz sizin aleyhinize olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Harcamalarınızı kısmanız gerekiyor. Hatta küçük de olsa, bir kara gün birikimi sağlamalısınız. Çünkü iş yaşamınız sizin adınıza üzücü gelişmeler meydana gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Bugünlerde ailenizle alış-verişe çıkmak isteyebilirsiniz ve kendinizi kontrol edemeyip aşırı harcamalarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed