Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2019)
Bu hafta sonu, emin olmadığınız konularda gereksiz riskler almamalısınız unutmayın! Duygusal nedenlere bağlı harcamalar söz konusu olabilir. Bazı kişiler sizi seviyorsa yalnızca birlikte olmak mutlu olmasına yetecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Ev, aile, ülke ve ulusal başlıklı konular bugün de ön planda olabilir. Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmeler, gergin ortamlar, stresli durumlar veya saldırgan kişilerle uğraşılabilir. Ani tepkiler vermekten, acele hareketlerden veya hızlı kararlar almaktan özellikle sakınmakta ve dikkatli konuşmakta fayda var. Değişen durumlar, aniden oluşan gelişmeler ya da farklı fikirler ve yaklaşımlar planlarda da değişikliklere neden olabilir. İkili ilişkiler veya iş birlikleri hassaslaşabilir ya da meydan okumalar veya rekabet ortamları söz konusu olabilir, ilişkiler iyi yönetilmeli. Gece saatleri, ise tam tersi sevgi temalı ilişkileri besleyen ve kuvvetlendiren romantik etkiler devrede olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ağustos 2019)
Umutlarla dolu bir gün geçireceksiniz. Bir aksilik veya olumsuz bir gelişmeyi yaşamayacağınız bu günde sevdiklerinizin dertlerini dinlemeli ve onlara yardımsever bir insan olduğunuzu göstermelisiniz. İşlerinizi bir an önce bitirip uzun bir tatile çıkmalısınız. Gerçekten buna çok ihtiyacınız var, bunu siz de biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2019)
AŞK: Son günlerde nerede nasıldavranacağınızı hiçbilemiyorsunuz sonra dainsanların garip bakışlarınamaruz kalınca şaşırıyorsunuz.Kendinize biraz çekidüzen verin.PARA: Para sizi çekiyor. Hiçmaddi sıkıntı çekmiyorsunuz. Bir yerlerdenmutlaka size maddi yardım geliyor.SAĞLIK: Sağlığınızla alakalı endişeler duysanızdabugün hiçbir sıkıntınız yok. Ruhunuz ve bedeninizoldukça pozitif ve hiperaktif şekilde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2019)
Evde geçirdiğiniz zaman, verimli bir şekilde önceden plan program yapmazsanız hiçbir şey üretmeden boşa geçirilmiş saatler anlamına gelebilir. Eğer silkinip ken-dinize gelmezseniz tembellik etmek çok cezbedici olabilir bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2019)
İşten yana oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Detayları gözden kaçırmamaya dikkat edin. Ãœretim programınızı yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Bu yüzden önceliklerinizi yeniden belirlemeniz gerekebilir. Yeni görevler almakta aceleci olmayın. Bekleyen işlerinizi tamamlamak için çok daha uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ağustos 2019)
İş yaşamınızda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz. Daha önceden planladığınız organizasyonlarda bazı terslikler olabilir yada beklediğiniz haberler gecikebilir.Ãœzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmayı ve istediğiniz neticelere ulaşmayı isteyeceksiniz. Küçük bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve girişimde bulunmaya uygun bir gün olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2019)
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ağustos 2019)
Şansınıza duyduğunuz güveni fazla abartmamalısınız. Elinizdeki parayı korumanız şeklindeki düşünceler önemli. Girişimci ruhunuzu bugünlerde denetlemek, size gelecekte yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ağustos 2019)
Bugünlerde bir konudaki ilgisizliğinizle ilgili eleştiri alabilirsiniz. Tepki vermeden önce düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed