Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Çevremize cesaret verici, motivesi yüksek mesajlar vermemiz hem işlerimizi kolaylaştırırken hem de bizi daha mutlu yapabilir. Arkadaşlarınızdan ya da ortağınızdan alacağınız bir haber isteklerinizi harekete geçirebilir noktada olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Son derece hareketli, bir o kadar da huzurlu bir gün sizi bekliyor. Bugün, zamanı durdurmak isteyeceğiniz saatler olabilir. Geçirdiğiniz zor günlerinizde arkadaş canlılığınızın sonuçlarını aldınız. Bu dostluklar size bugünlerde mutlu sürprizler yaşatabilir. Ummadığınız bir kişiden göreceğiniz tuhaf bir davranış, kafanızı biraz karıştırabilir. Buna dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Sizler oldukça sempatik insanlarsınız. Ancak sizi çekemeyen insanlar var onlara da dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Güzel sanatlarla ilgilenenlere kafalarındaki projeler için uygun ortam sağlanıyor. Maddi sıkıntılar yerini refaha bırakacak. İlham periniz size cömert davranacak. Aşkta biraz daha cesaretli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Ay'ın burcunuzdaki yolculuğu size heves ve canlılık getiriyor. Kendinize olan güveniniz artarken, sizi duygusal açıdan etkileyen olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Hayata daha olumlu bakmanız, hedeflerinizi istediğiniz yönde ilerleteceğinizi gösteriyor. Ancak iş hayatında karşınıza çıkan engeller nedeni ile önemli problemler yaşamanız söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Sessiz sakin geçen bir iş gününün sonunda iş projeleri üzerine yoğunlaşacaksınız. Bir iş arkadaşınızın işe gelememesi nedeniyle açılan boşluğu doldurmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Sizi tasarrufa yöneltmek isteyen dostlarınızı dinlemelisiniz. Çok eli açık biri olmanız, sandığınız kadar övünç nedeni olan bir davranış değil. Bunun sınırını çizmek zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Zaaflı biri olduğunuzu düşünen bir çalışma arkadaşınız, bugünlerde sizi güç duruma düşürmenin yollarını arayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed