Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Gökcisimlerinin burcunuzla yumuşak açılar meydana getirecek şekildeki hareketlenmeleri, sizi, bir süredir üzerinizde olan, karşınıza çıkan olumsuzluklardan kurtulmanıza imkan verecek etkiler altında bırakacak. Herşeyden önce, uygun bir zeminde bulunursanız, süregelen bir beraberliğiniz bile olsa, karşı cinsten bazı kimseler size yaklaşabilirler ve biraz cesaret verirseniz yeni bir arkadaşlık kurabilirsiniz. İnsanlarla daha iyi anlaşabilecek durumdasınız. Bu yüzden, eğer isterseniz bazı anlaşmazlıkları da ortadan kaldırabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Bugün yine çevrenizdekilerin başı dönecek. Hep hareket, hep değişiklik, her zaman heyecanlanacak yeni bir durum. Herkes size ayak uyduramaz. Bugün kalabalık bir topluluğa girebilirsiniz. Dikkatleri üzerinize toplayacaksınız yine. Kendinizle ilgilenmiyor gibi yapıyor, aslında gereğinden fazla ilgileniyorsunuz. Bu da kimsenin gözünden kaçmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
AŞK: Bugün çok fazlamızmızlanmaya başladınız budurumda sizler için aşkkonusunda alarm çanları çalmayabaşladı sayılır. Hayalkırıklığınauğramanız an meselesi.Ayrıntılara takılmamalısınız.İŞ: Kırıcı olduğunu bilmenize rağmen aklınıza ilkgelen fikri çekinmeden söylüyorsunuz. Ancak güniçinde ilerleyen saatlerde iş yerinizde zıtlaşmalarbaş gösterecektir. Karşı tarafı iyi dinlemelisiniz.SAĞLIK: Bekar Yay’ların duyguları çok yoğun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Yaşam enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Birçok işi bir arada yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Yaratıcılık dürtülerinizi istediğiniz alanda kullanabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bugün, satın alma duygunuz çok yüksek. Bu nedenle harcamalarınıza dikkat edin. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
İçinde bulunduğunuz belirsizlikler ve karmaşalar devam ediyor. Ancak bu dönemde önemli açılımlar da yaşayabilirsiniz. Önceliğiniz olayları akışta bırakmak olmalı, Kişisel çabalarınızla yapabileceklerinizi planlamanızda yarar var. Ruhsal açıdan daha duyarlı olduğunuz şartları kabul etmeli, hazırlıklarınızı hızlandırmaya bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ekim 2019)
İş yaşamınızla ilgili konularda son derece aktif olacağınız bir gündesiniz. Aynı anda birden çok işle ilgilenme yada birden çok işi düşünme şansınız olacaktır ve bu konuda son derece başarılı olacaksınız. Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz ve bir süreden beri sürüncemede kalan işlerinizi bugün tamamalama şansınız olacaktır. Zihinsel olarakda son derece aktif olacaksınız ve ilginç bazı fikirler geliştirebileceksiniz. Genel olarak yapacağınız girişimlerin sonuçları başarılı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ekim 2019)
İhtiyacınız olan bir alet için bir türlü para ayıramıyorsunuz. Ama bu ihtiyacınızı, bir yakınınızın size hediye etme ihtimali var. Kazancınızdan memnunsunuz, ama bir o kadar da harcadığınız için iki yakanız pek bir araya gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz, küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed