Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Gelecek planlarınızı gerçekleştirmek adına kararlı ve emin adımlarla ilerlediğiniz takdirde karşınıza çıkan güçlükleri kolaylıkla aşabilecek ve bu yolda önünüze çıkabilecek engelleri hiç önemsemeden aşabileceksiniz. Bu yolda ilerlerken sizi karamsarlığa itecek hiçbir düşünce içerisinde olmamalı ve aynı şekilde sizi kararlarınızdan vazgeçirecek kişilerin yanında da olmamalısınız. Bu noktada belki yine sorunlar yaşamanız mümkün olacaktır. Fakat sizin kararlılığınız ve azminiz olduğu sürece önünüze hiçbir şey engel olamayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mart 2018)
Bugünlerde bir iç ferahlığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir süredir zamanla yarışan temponuz, sizi biraz bunaltmış gibi. Dost çevrenizdeki bazı davetlere zamansızlık gerekçesiyle kolayca hayır dememelisiniz. Hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor. Önümüzdeki günler içersinde, umutlarınızı yeniden yeşertecek gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Kartınız Anahtar... Siz isteseniz de istemeseniz de hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aşk konusunda kalbinizi kapatmışsınız ve hiç kimseye olumlu yanıt vermiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Eşinizle birlikte gireceğiniz çevrelerdenya da gireceğiniz sosyalçevrelerde edineceğiniz partnerlerdendolayı keyifli bir gündesiniz.Okuyup öğrenmek, seyahatler,iletişim yeteneğinizi kullanarakyapılacak işler için uygun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Artık daha kararlı hareket edebilir, kariyerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Meslek hayatında başlayan yeni sürecin değerlendirmesini yaparak üstlerle ilişkilerin getireceği olanaklara odaklanma zamanı. Tamamlanması gereken zorunlu işleri organize etmek, verimli çalışmalardan fayda sağlamak mümkün. Ortaklaşa işlerden gelecek kazançlar karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mart 2018)
Birkaç güne kalmadan sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Zor günleri geride bırakıyorsunuz. Bir projeniz için kaynak arayışınızda erken umutsuzluğa düşmüş gibi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Bugün duygusallığınız sizi huzursuz edebilir. Artan güvenlik ihtiyacınız karar vermenizi zorlaştırıyor. Duygularınızın sesinden çok mantığınızın sesini dinlemenizde yarar var. Duygularınızın mantığınızın sesini bastırmasına izin vermeyin ve düşündüklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mart 2018)
Para ilişkilerinde uğradığınız bazı haksızlıkları hiç hakketmiyorsunuz. Radikal önlemler sizi asla kötü biri yapmayacak. Bütçenizi sağlam tutabilmeniz için, bazı duygusallıklara kapalı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mart 2018)
Bugün hayal gücünüz başarılı olacak ve üretkenliğinizi kullanmanız gerekebilir. Bunu başardığınız takdirde yeni projelere el atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed