Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Özel yaşamınızı şifalandırabileceğiniz, olaylara olan bakış açınızı değiştirebileceğiniz, spritüel anlamda siz güç katacak bir gün. Bugünü özellikle dua, meditasyon şifa çalışmalarına ayırabilir içinizden geçenlerin de bu noktada gerçekleştiğini görebilirisiniz. Maneviyat yönüyle çok güçlü etkiler mevcut.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Bugün bir iyimserlik içindesiniz. Bu iyimserliği bütün gün üzerinizde taşımak için problemli insanlardan uzak durmak istiyorsunuz. Belki ayağınıza biri çelme taksa, ona bile ses çıkarmayacaksınız. Ama bütün çabanıza, sabrınıza karşın yine de bütün gün iyimser olabilme lüksünü yaşayamayacaksınız. Her an, canınızı sıkacak bir gelişme yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Oldukça sakin ve yorgunsunuz. Bunun nedeni son günlerde kendinizi çok fazla yormuş olmanız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Duygusal ilişkide aranızdaki saygı ve sevgini tamamen yitirilmiş. Geleceğinizi daha net görmek zorundasınız. Çevrenize olan sorumluluklarınız sebebiyle bu ilişkiyi olumlu ya da olumsuz sonuçlandırmak size düşüyor. Yaşadığınız maddi zorluklar bir süre daha sürebilir. Güzel günler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Hayatın keyifleri size yeterince hareket getirdi. Sosyal açıdan sizi besleyen yeni ilişkiler kurmakta olup, farklı olanaklarla karşılaşabilirsiniz. En çok işten kaynaklanan gelirlerin dikkat çekmesi söz konusu. Ortak çalışmaların tüm hızı ile devam ediyor olması size yeni fikirler veriyor. Gelecekle ilgili projelerin daha gerçekçi bir boyutta ele alınması mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
İş çevrenizde iyi dostluklarınız var. Bugünlerde onlarla önemli görüşmeleriniz olabilir. Teknik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyecek, bunun çarelerini arayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yeniden umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz aceleci davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, çevrenizde size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Gecikmiş olan ödemenize geçici de olsa bir çözüm bulacaksınız. Para durumunuzdaki düzelmeler bugünlerde iyice belirginleşecek. Aklınızdan çıkartamadığınız ve çok satın almak istediğiniz şeylerin henüz sırası gelmiş olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Bugün alacağınız kararlar dolaylı olarak başkalarını da etkileyecektir. Bu yüzden karar almadan iki kere düşünün
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed