Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
İlişkilerinizde artık adaletli bir şekilde karar verme bunları uygulamaya alma zamanı gelmiştir. İstikrarlı kararlar almanız gereken durumlarda sabırsızca davranışlar göstermemeli tekrar aynı hataya düşmekten kendinizi korumalısınız. Sabırlı ve sebatkâr olmanız sizlere her kapıyı açacakken bunun tam tersi halinde davranmanız tekrar kapıları yüzünüze kapatacaktır. Kariyer aşamasında mutlu sona doğru yaklaşıyorsunuz. Bu kadar yaklaşmışken bence kaçırmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Bugün genel olarak keyifli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizin gerçekleşmiş olması ve endişelerinizin yersizliği sebebiyle moraliniz yüksek olacak. Gün içinde kendinizi çoğu zaman keyifli hissedeceksiniz. Bugün fiziksel görünümünüzde bir değişiklik yapmayı düşünebilir ve bu konuda dostlarınızın fikrini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Yeni aşk girişimleri sizde heyecan yaratacak. Kalbi boş olan Yay'lar karşı cinse bol şans veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Eşinizle ilişkinizi canlandıracak farklılıkta planlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hep ondan gelen jestlerin karşılığını verin mesela. Ya da duymayı hiç beklemediği bir anda sizin için ne kadar özel olduğunu ona söyleyiverin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Bugün de iş ve çalışma konuları öne çıkıyor. Sizi yoran ve yıpratan bir çalışma temposu söz konusu olabilir. Gün içinde alacağınız hizmetlerden pek memnun kalmayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar size epey ağırkanlı gelebilir. Biraz anlayışlı olmaya bakın. Ayrıca gün içinde dinlenme molası vermeyi unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Yakında yeni bir iş teklifi daha alabilirsiniz. Bu bir iş değişikliği değil, ek bir iş önerisi olabilir. İş yaşamınızdaki yükselişi sürdürüyorsunuz. İş yaşantınız sizden tatminkar, fakat sizin için aynı şeyi söylemek oldukça zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Partnerinizin size olan kırgınlığı hala devam ediyor. Yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok gibi. Çünkü o karşılık vermeme konusunda kararlı. İmkanlarını çok zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bir iş teklifi alabilirsiniz. Fakat çok istekli gitmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Para ilişkilerinizde bugüne kadar vermiş olduğunuz düzgün imaj, son günlerdeki hesaplılığınızın doğru değerlendirilmesini sağlıyor. Parasız kalıp dara düşme korkunuzu bir an evvel yenmeniz gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz. Girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed