Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Söylenmemesi gereken şeyleri söylememeye özel dikkat etmeniz gerekiyor. Daha fazla görev yüklenmeniz yeteneklerinizi göstermenize yardımcı olabilir. Amaçlarınıza ulaşmanıza yardım edebilecek bir kişiyi etkileyebilirsiniz. Bazı fikirleriniz ekstra gelirler elde etmenizi sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor. Önümüzdeki günler içersinde, umutlarınızı yeniden yeşertecek gelişmeler var. Bugünlerde bir iç ferahlığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir süredir zamanla yarışan temponuz, sizi biraz bunaltmış gibi. Dost çevrenizdeki bazı davetlere zamansızlık gerekçesiyle kolayca hayır dememelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
İş seyahatlerini sevmiyor olsanız da bu ara sevmek zorunda kalacaksınız. Zaman kaybınızı kurtarmak için dönüşte ailenizle vakit geçirmeyi isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Bugün sizi yoracak ve telaş etmenize neden olacak işlere hiç girişmeyin. İsteseniz de o kadar çok mücadeleci enerjiniz olmayabilir. En azından fiziksel olarak yorulmamaya özen gösterin. Oturarak da iş bitirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Ãœzerinde durduğunuz girişimler hızlanıyor. Maddi durumunuzu içine alan yeni uygulamalar üzerinden ilerlemektesiniz. Ancak bazı detaylar ve organizasyonel işler için daha fazla harcama yapabilirsiniz. İş hayatında daha etkin olduğunuz bu dönem sizi harekete geçiren şartlar olacak. Grup çalışmalarını içine alan etkinlikler hızlanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Zekanızın dikkate değer özelliği iş ortamınızda başkaları tarafından fark ediliyor. Ancak bu özelliğinizi, somut projeler üretme, planlama ve uygulama konularında kullanmalı, iyi bir yönetici formasyonu edinmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Şansın sizden yana döndüğü bir gün. Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Para durumunuza ilişkin olumlu gelişmelere tanık olabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı geleceğe yönelik ortak çalışmalara el atabilirsiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Aklınızın ve enerjinizin tamamını işinize vermeniz,. özel yaşamınızda hatalar yapmanıza neden olabilir. Hayatın her alanıyla aynı iletişimi kurmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed