Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Size karşı düşünceleri görmeyi beklemek yerine, hareketlerinizle karşınızdaki kişileri şaşırtan taraf olabilirsiniz. Gerçekler ortaya çıkmadan ne yaptığınızı başkasıyla paylaşmamanızda fayda var. Yapacağınız kişisel değişiklikler herkesi memnun etmeyebilir, ama önemli olan kendinizi memnun etmeniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Jüpiter bugünden itibaren dört aylık bir gerileme sürecine giriyor. Bu durum Jüpiter’in hayatımıza getireceği şansları bitirmiyor, ama azaltıyor veya yavaşlatıyor. Daha fazla içsel hesaplaşma yapmamıza ve inandığımız şeyleri sorgulamamıza neden oluyor. Aynı durum iş hayatı veya finansal başlıklı konularda da yaşanabilir, yani işler yavaşlayabilir veya beklentiler karşılanmayabilir. Merkür’ün de gerilemesine Oğlak burcunda devam etmeye başlaması (zira Kova’da geriliyordu) iş birliklerimizi, işle ilgili girişimlerimizi veya hedeflerimizi yeniden gözden geçireceğimiz, daha gerçekçi adımlar atma ihtiyacı duyabileceğimiz, resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantılı başlıklarda hatalara veya düzensizliklere açık bir sürece işaret ediyor. Ancak, elbette, Salı ve Pazartesi günleri yazdığımız iletişim sorunları, elektrik, elektronik ve teknolojik başlıklı konularda aksilikler, unutulan eşyalar, rötarlar, çifte rezervasyon v.b konular da devam ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Yeni bir ortama giriyorsunuz. Bu ortamın getirdiği zorluklara hazır olmalısınız. Uzun süredir kafanızda beliren bir kuşku sizi rahat bırakmayabilir. Aslında çok kuşkucu değilsiniz ama soru sormaktan kaçmıyorsunuz. Sevdiğiniz arkadaşlarınız ile temelden sorunlar yaşayabilir, bunların üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz. Unutmayın, sizin için en iyisi özgürlüktür.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
AŞK: Zekanız sayesinde uygun bir partneri yakaladınız. Bu arada yakın arkadaşlarınıza hava atmayı ihmal etmiyorsunuz.Özgürlüğünüzden ödün vermeniz onun ilgisini çekmeye başladı. PARA: Şansınızın her zaman bolluk içinde geçeceğini zannetmeyin. Ben bilirime gitmeniz yeni kayıplar doğuracaktır. SAĞLIK: Ufak ateşlenmeler yaşadığınızda çok fazla ilgi bekliyor ve naz yapıyorsunuz. Aslında sağlığınızla ilgili endişeli durum söz konusu değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Kendinizi ifade etme yeteneğiniz çok yüksek. Yarından itibaren günlük iş temponuzda artış olacak. Bazı olayları akışına bırakarak müdahale etmeden esnek davranmalısınız. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin. Aile büyüklerinizin tavsiyelerine önem verin. Aşk hayatınız aniden renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
İş hayatında gerçekçi düşünme gereğiniz var. Daha fazla çaba sarf etmeli, sorumluluk duygunuzu geliştirmelisiniz. Göz ardı etmemeniz gereken işleri iyi planlamanız ve temkinli olmanız gerekecek. Artan iş baskıları yüzünden dikkatsizlikler yaşanabilir. İletişim konularının ön plana geçmesi, yaptıklarınızla dikkat çekmeniz söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Haziran 2018)
İş yaşamınızda günlük rutin işlerinizi devam ettireceğiniz ve bu konuların üzerine yoğunlaşacağınız bir gündesiniz. İş ortamınızda birlikte çalıştığınız kişilerle çeşitli sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız bu gerilimler konuların üzerine konsantre olmanınızı da zorlaştıracaktır. Bugün sizinle ilgili olmayan konulara yardım maksadıyla bile olsa karışmamaya çalışmalısınız. Küçük görünen konular ilerleyen saatlerde önemli sorunlar yaşamanızla sonuçlanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Özel hayatınız da mutlu olmak için çok şeyler yapıyorsunuz. Göze aldığınız fedakarlıklar var. Mutlu planlarınızın önünde kötü sürprizler görünmüyor. Bazıları için biraz daha zaman gerekebilir. Bugün beklediğiniz işle ilgili gelişmeler de bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Haziran 2018)
İyi niyetli yaklaşımlarınız bugünlerde riskli para ilişkilerinde zarar verici olabilir. Hayata bakışınızda, sağlamcılık ve genişlik bir arada. Parayla ilişkinizde de aynı çelişki gözleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Yeni adımlar atmaya eğilimlisiniz ama önünüzdeki engelleri görmezden gelmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed