Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Heyecanlı maceralar ve yeni birlikteliklere açıksınız. Duygusal ilişkilerinizin çok canlı olduğu bir dönemdesiniz. İş ve eğlenceyi ayni anda yaşayacağınız bir gündesiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun her alandaki gayretlerinizin karşılığını görebilirsiniz. Harcamalarınızda rahat davranabilirsiniz. İlk bakışta sizin lehinize gibi görünen tekliflere dikkatli yaklaşmalısınız. Önceden görülmesi zor olan bazı pürüzler olabilir ve zararlı çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde kalabalık bir ortamada istediğiniz kimselerle birlikte olmanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Son günlerdeki kırılganlığınız geride kalacak. Bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Ruh halinizde epeyce bir değişiklik gözüküyor. Her zamankinden daha coşkulu bir döneme giriyorsunuz. Bugün yakın birisiyle yapacağınız bir konuşmanın bunda etkisi olabilir. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Mars burcunuzda geri hareketine devam ediyor. Ay, unuttuğunuz değer yargılarını tekrar gündeme getirecek. Bugün olaylara mantıklı bir yorum getirerek, enerjinizi doğru kullanıp çevrenize örnek olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Tutulma yeni iş ortamı ve iş arkadaşları, projeler, günlük rutinlerle yeni bir sürecin başlangıcı olabilir sizin için. İş arayanlar veya değiştirmek isteyenleriniz, standardınızın dışındaki fırsatla-rı da değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Grup çalışmalarında son derece aktif olacağınız şartlar sürüyor. Ancak iş hayatının getirdiği sorumluluklar ve maddi beklentileriniz üzerinden bazı sıkıntılar yaşanabilir. Biraz sosyal ilişkilerinize ve arkadaşlıklara odaklı olmanız size olumlu bir hava katabilir. Zira günün ilerleyen saatlerinde sizi karamsar zamanlar bekliyor. Başkalarına faydalı olabileceğiniz konular bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Yeni atılım niyetlerinizi bir süre daha ertelemeniz gerekli olabilir. Bu konuda, kararım karar türü bir mantık izlemeniz, sizi desteksiz bırakacak. Birkaç gün içinde yeni umutlar belirecek gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Önümüzdeki günlerde bir alım satım işi size kent dışı bir yolculuk yaptırabilir. Değişiklik merakınız yeni masraflara yöneltiyor. Yeniden düşünün ve tek başınıza karar almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Duygularınız sizi yanıltabilir bu sebeple bugün duygusal kararlar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed