Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Yapacağınız seçimler herkesi memnun etmese de, seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kararlarınızı gerçeklere göre almalısınız, duyguları bu işe karıştırmamaya özen gösterin. Evde veya evle ilgili beklenmedik değişiklik ya da düzenlemeler sizin yararınıza sonuçlanabilir, endişelenmeyin. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Bugün geleceğinizi çok ilgilendiren bilgiler edineceksiniz. Bu bilgilerin şimdiye kadar sizden gizlenmiş olması sizi oldukça kızdıracak. Çok yoğun bir temponun içinden yeni çıktınız. Bu yüzden bir süredir baş ağrıları çekiyorsunuz. Akşam saatlerinde bir tartışmanın içinde olacaksınız. Sizin sağduyulu davranmanız neticesinde tartışma uzamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
AŞK: Rutin aşk yaşamındanbugün sıkıntı yaşayabilir bazıyeniliklere açık olabilirsiniz. Budurumda sevdiğiniz kişi ilearanızın açılması kesin gibi. Birtakım mazeretler öne sürerekondan uzak kalmayın.İŞ: Bugün yatırımlarınızda risk almaktankorkmuyor ve gözü pek davranıyorsunuz. Budurum özgüveninizin arttığının işareti.SAĞLIK: Omurgalarınızda tutulmalar olabilir.Kireçlenme şikayetleri zaten yaşıyordunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Konsantrasyon zorluğu çektiğinizdurumlarda güvendiğiniz insanlarıkontrol etmeniz yüreğinizi ferahlatıpkuşkularınızı giderecektir. Sırlarınızıpaylaştığınız kişiye fazla güvenmeyin. Sevdiğinizkişiyle olan mutlu beraberliğinizi asılsızdedikodular yüzünden tehlikeye atmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Biraz kontrollü olmalı eldeki işlerin getirdiği sorumlulukları ele almalısınız. Dağınık etkilerle önemli planlarınızı ertelemek yerine çaba göstermelisiniz. Eldeki maddi kaynakların daha akıllıca yönlendirileceği şartları fırsata çevirmek, yakınlardan destek görmeniz mümkün. İş hayatında başlayan projeler size beklemediğiniz sorumluluklar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2019)
İş yerinizde önümüzdeki günlerde oldukça sevineceğiniz harika bir fırsatınız olacak. Bu fırsatla yepyeni planlar içine girebilirsiniz fakat kararlarınızda aceleci davranmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Maddi konularda genel anlamda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz ve kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Ödemelerinize ilişkin bazı sorunlar çıkabilir yada uzun vadeli konularda endişeler duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2019)
Para konularında kafanızda bazı planlar var. Bu planları hayata geçirmek için doğru zamanı beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed