Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Borçlarınızı tahsil etmek ve ödemelerinizi dengeye almak açısından önemli bir zaman dilimi.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Kasım 2017)
İsteksiz göründüğünüz bir çalışma için bugünlerde ısrarla karşılaşabilirsiniz. Verimli olabilir. Etki altında kalmadan tek başınıza değerlendirmeniz, sizi istekli yapacak. Karşılaştığınız güçlükleri küçümser tavırlarınız, çevrenizi etkiliyor. Bu etkilenişimi yararlı hale getirmeniz çok mümkün. Öncelikle, kimi insanları egemenlik alanınızın unsurları gibi görmekten vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Arkadaşlık ilişkilerinizde gözle görülen bir hareketlilik söz konusu olacaktır. Onlardan alacağınız enerjiyle birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Yakınlarınızın duygusal desteği motivasyonunuzu artırıyor. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Yurt dışı, seyahat veya eğitim konularından yana olumlu bir gündesiniz. Hukuki bir meseleniz varsa olayı tatlıya bağlama ve uzlaşma şansınız bulunuyor. Taraflar uyumlu olacaklar. Uzak yerlerdeki tanıdıklarınızla temasa geçin. Gelişmeleri lehinize döndürebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2017)
İlişkiler ve yakın arkadaşlıklar üzerinden hayatınıza yenilikler girmekte. Değişik şeyler öğreneceğiniz ilişkiler size çok şey kazandırabilir. Ayrıca ortaklıklarınızı ilgilendiren gelişmeler yabancılarla olan temaslarınızı öne çıkaracak. Daha objektif olmanız gereken anlaşmalar yarın dikkat çekebilir. Ortaklıklardan beklediğiniz olumlu sonuçlar sizi cesaretlendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Son almış olduğunuz karar, çalışma hayatı için biraz duygusal ; bunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Bu duygusallıkla işlerin sekteye uğrayacağını görmenize rağmen, kararınızdan cayacak gibi görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Çok çalışıyorsunuz, maddi karşılığını da alıyorsunuz ama savurganlığınız sonucu iki yakanız bir araya gelmiyor. Harcamalarınızla ilgili bir uyarı alabilirsiniz. Biraz hesaplı davranmanız bütçenizi düzeltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Sorunlara teslim olmak var; onlarla mücadeleyi göze almak ve başarmak var, siz ikincisini ihmal ettiğiniz için karamsarlığa düşüyorsunuz. Oysa kendinizi toplarsanız halledemeyeceğiniz sorun yoktur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed