Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bugün sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gerekebilir. Yoğun koşuşturma sonrasında stres yaşamamak için kendinizi birazcık da dinlendirmeye yöneltin. Gündelik program akışlarında meydana gelen sürpriz aksamalara karşı da dikkatli olun. Ayrıca çalışma arkadaşlarınızın sorumlulukları yükleniş şekline karşı hiçbir müdahalede bulunmayın. Herkesin kendine göre bir çalışma stili olduğunu anlamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mart 2018)
Yakın çevrenizle ilişkileriniz ön plana gelirken yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kafanızdaki düşüncelerinizi pratik biçimde ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde iletişim, hareket ve ilişkiler dikkat çekiyor. Bu gün yenilik yapma isteğiniz artarken, yeni fikirlerinizin engellemelerle karşılaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Sizler oldukça sempatik insanlarsınız. Ancak sizi çekemeyen insanlar var onlara da dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Sürdürdüğünüz ilişkiyi hemen kesmenizdoğrultusundaki baskılardanetkilenmeyin. Sizi endişelendirenolumsuzlukların yanında, partnerinizinsempatikliği ağır basıyor. Meslek hayatınızlailgili sorunları büyütmeyin. Almanız gereken birparayla ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
İş hayatında artan sorumluluklar sizi hareketli kılıyor. Yeni organizasyonlar ve tamamlanması gerekli işler yoğunlaşabilir. Dağınık olmaktan kaçınmalı, ev ve iş arasında denge kurmalısınız. Mesleki amaçlarınızda ise biraz dağınık düşünceler içindesiniz. İş ilişkilerinizde akıllıca davranarak bu riskli dönemi en doğru biçimde geçirmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mart 2018)
Kendinizi yorgun ve bitkin hissetseniz de elinizdeki işleri bitirmek durumundasınız. Biraz daha dişinizi sıkarsanız işini hale yola koyulacak sizde rahat bir nefes alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bugün elinize yüklü miktarda para geçecek. Bu parayı borçlarınızı kapamak için kullanacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bugün ailenizle ilişkilerinize dikkat edin ve ailenizi ihmal etmeyin. Yeni projelere başlamak yerine elinizde olan işleri tamamlamanız daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed