Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Yükseköğrenim, seyahatler ve yurtdışı projeleriniz varsa bugünün önemli ve aynı zamanda olumlu şartlar taşıdığını bilip ona göre harekete geçmeniz gerekebilir. Ayrıca bu bağlamda çıkan bazı seyahat fırsatları ve size gelen davetleri de kabul etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu fırsatları kaçırmamak sizin lehinize olumlu şartları da beraberinde getirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Gecikmiş kararlarınız ve bununla ilgili olarak gereksiz büyüttüğünüz sıkıntılarınız var. Kuralcı kişiliğinizin onarımı gecikmiş pişmanlıkları büyütmesini engellemelisiniz. Uzaktan izleyici olduğunuz, daha anlaşılır gelişmelerden sonra karar vermeyi düşündüğünüz bir konuda ayak sürüyor gibisiniz. Belli kararlara varabilmeniz için yeterli netlikler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Şüphe yakanızı bırakmıyor.Partnerinizin tatlı vesempatik tavırları sizeolası bir problem varmışgibi hissettiriyor. Ama osize yalan söylemiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Spritüel çalışmalar, meditasyon, yoga, bilinmeyene yapılan yolculuklar, gizemli olanın keşfi içerik-li merak uyandıran şeyler için elverişli bir gün. Maddi konular ise cazip görünmekle birlikte girişimleri riskli gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
İş konusunda oldukça sıkıntılı günlerden birisindesiniz. Günlerdir uğraştığınız bir işinizin karşılığını alamadınız. Sürekli bir işiniz olmaması sizi çeşitli yönlerden sıkıntıya sokmakta. İş veren durumundaki kişilerle anlaşamamaktasınız. Biraz daha dış görünümünüze dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
İyi amaçlarla gözden çıkardığınız bir para, yakında size geri dönebilir.Para sıkıntılarını soğukkanlı bir şekilde karşılıyorsunuz. Bu özelliğiniz kolay toparlanmanıza yardımcı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Havaların bazen ılıman olması sizi yanıltmasın. Bu dengesizlik esnasında üst solunum yollarınızı üşütebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed