Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Bir süredir görmediğiniz bir dostunuz sizi arayıp çok önemli bilgiler verebilir. Ona zaman ayırmalısınız. Karşı cinsten yeni irtibat kurduğunuz birisi varsa, yakınlaşmak için gayretin sizden gelmesi gerekiyor. Bazı şeyleri tamamlayacak vakit bulamamanız yüzünden ileriye yönelik planlarınızda da aksamalar olabilir. Kendi kararlarınıza fazla güvenmemelisiniz. Eğer kararlı bir şekilde ilerlerseniz hedefinizi mutlaka elde edeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Bugün içinizden yükselen enerjiyi sabrınız ve kararlılığınız sayesinde olumlu yönde kullanacaksınız. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza duyduğunuz öfkeyi sevgi dolu sözcüklerin arkasına gizleyeceksiniz. Olumlu bir karşılık da alacaksınız. Ebeveynlerinizden birinin hastalık haberi sizi derinden sarsacak. Tek başına kalıp kuruntular içinde üzülmek yerine arkadaşlarınızla buluşup, onlara derdinizi anlatmanız da bugün yaptığınız en akıllıca işlerden birisi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Kartınız Kardeşlik... Kendinizi bırakıp başkalarının işleri ile uğraşıyorsunuz. İyimser olduğunuz belli. Ama bunu hak ediyorlar mı? İyi düşünerek hareket etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Bugün sevgilinize düşüncelerinizi anlatın. İlişkinizde saygı ve itibar sağlamak sizin için şimdi daha önemli olacak. Hem aklınızın hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş deneyiminiz herkesçe takdir ediliyor ama yenilikleri yeterince takip etmemeniz sizin aleyhinize olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Ãœzerinde durduğunuz girişimler hızlanıyor. Maddi durumunuzu içine alan yeni uygulamalar üzerinden ilerlemektesiniz. Ancak bazı detaylar ve organizasyonel işler için daha fazla harcama yapabilirsiniz. İş hayatında daha etkin olduğunuz bu dönem sizi harekete geçiren şartlar olacak. Grup çalışmalarını içine alan etkinlikler hızlanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
İş yaşamınızda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz. Daha önceden planladığınız organizasyonlarda bazı terslikler olabilir yada beklediğiniz haberler gecikebilir.Ãœzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmayı ve istediğiniz neticelere ulaşmayı isteyeceksiniz. Küçük bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve girişimde bulunmaya uygun bir gün olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Parasal konularda şanslı bir dönemdesiniz. Beklemediğiniz paralar elde edebilir. Bu paraları yatırımlarınızda kullanarak kar elde edebilirsiniz. Bu şanslı günlerinizi iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Bazı ilişkilerinizde inisiyatifi elden kaçırma endişesi yaşıyorsunuz. Asabi tartışmaların altında genellikle bu yatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed