Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Duygusal tepkiler veren veya tepkilerini kontrol edemeyen kişiler söz konusu olabilir. Dolayısıyla, karşı tarafın olumsuz tepkilerini hesaplayarak hareket etmenizde ve olayları zorlamamanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Çok sevdiğiniz arkadaşınızı dünyanın bir ucuna uğurlayacaksınız. Kendi adınıza duyduğunuz üzüntü onun adına sevince dönüşemiyor. Çünkü onun bazı zorunluluklarla yarı istekli gittiğini biliyorsunuz. Sizi şu günlerde küçük bir sürpriz bekliyor. Ama sürprizin geldiği yer çok sevinmenize yol açacak. Sizden hiç belli etmeden daha fazla ilgi bekleyen iki seveniniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
AŞK: Aşk konusunda küçükkaçamaklar ve söylediğinizyalanlar sizi zor durumadüşürüyor. Bir an önce ciddikararlar almalı ve hayatınadevam etmelisiniz.PARA: Unutulan anlaşmayada görüşmeleri siz hatırlıyorsunuz.Böylelikle adeta günü kurtarıyorsunuz.SAĞLIK: Heyecanlanacağınız haberleralabiliyorsunuz. Kalbinize dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Günlük telaşlardan uzaklaşma ihtiyacı duyabilirsiniz bugün. Daha çok size hitap eden, farklı konu ve kişilere yönelmek bunu sağlayabilir. Bugün yeni bir heyecan kapınızı çalabilir. Beğenilme konusunda hiçbir sorununuz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Geleceğe yönelik planlar yapmaktasınız. Ancak destek göremeyeceğiniz bu şartları daha temkinli geçirmelisiniz. Ortak çalışmaların getirdiği yükler açısından sizi zorlayan ilişkiler olabilir. Başkalarının yararına çalışmalarda ortak bir bilinç geliştirebilirsiniz. İlerleyen saatlerde kontrol edemediğiniz konular duygusal olarak sizi kısıtlayacaktır. İyimserliğiniz sizi koruyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döndüğünüz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alabildiniz. Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Bugün özellikle size yeni kazançlar sağlayacak konularla ilgilenebilirsiniz. Bu anlamda ilişkileriniz akşamüzeri gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün. Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed