Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Bazı durumlarda şans gerçekten yüzümüze güler. Bu hafta böyle bir durum yaşamış olmalısınız veya yaşamak üzeresiniz, iyi değerlendirin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir. Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Her araştırdığınız konuyu olumsuz görüyorsunuz. Anlaşılan bugün duygusal gündesiniz. İçinizde biriktirdiğiniz volkanı nereye patlatacağınızı bilmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Çare bulamayacağınız hiçbir derdiniz yok. Sorun hangi açıdan baktığınızla ilgili. Eğer çözüme bakarsanız çözümü, soruna bakarsanız sorunu görüyorsunuz. Özellikle aile meselelerinizde konunun kaynağına inmek önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Oldukça yoğun ve karışık durumlarla karşılaşabileceğiniz bir güne başlıyorsunuz. Özellikle öğleden sonra bu durumların sizden saklanan olaylardan kaynaklandığını anlayabilirsiniz. Gizli kalan konuların varlığı önce canınızı sıkabilir. Ancak daha sonra olayların üstüne kararlılıkla gideceksiniz. Kötümserlikten uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Bir problemle ilgili tutumunuz gerçekçi de olsa, pek sempati toplamıyor. Özgün bir disiplin anlayışınız var. Aşınmış ilişkilerin iş yaşamında kalıcı problemlere yol açtığına inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Planlarınıza kısa sürede ulaşmak isteyeceksiniz ve bu doğrultuda çalışmalar yapacaksınız. Parasal konuları bugünlerde eskisine nazaran daha önemsemeye başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Bir arkadaşınızın etkisi altında kalarak başka bir arkadaşınızdan uzaklaşmaya başladınız. Uzaklaştığınız kişi hala sizi en yakın dostu olarak görüyor. Ona karşı objektif olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed