Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Bazı sosyal etkinliklerde bulunmanız olasıdır. Ve bu kimselerin erkek olmaları ihtimali büyüktür, dini, felsefi ya da ideolojik konularda fikir ayrılıklarınız olabilir. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınıza duygularınızdan fazla şans tanırsanız fikir münakaşalarında kazanan taraf olabilirsiniz. Küçük bir maddi sarsıntı yaşamanız olasıdır. Olayları takip etmeyi ve ilerisi için hazır olmayı ihmal etmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Bugün ailenizle aranızda bir takım problemler çıkacak. Bu yüzden gün boyunca oldukça gergin olacaksınız. Bu gerginliği arkadaşlarınıza yansıtmanız ve onların kalbini kırmanız olası. Akşam saatlerinde katılacağınız bir davette sıcak olmayan tavırlarınız ile dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Genel olarak sizin için huzursuz ve sıkıcı bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
AŞK: Bugün aşk havanızdaolumsuz rüzgarlar esiyor gibi.Astroloji eviniz hiç size göre birgün olacağını göstermiyor. Amabu rüzgarlar yarın dağılacaktır.Kuşkularınızı yok sayın.İŞ: İş arkadaşlarınızla çok fazlazıtlıklar yaratmadan iyi düşünün. Size yardımetmek ve işinizi geliştirmek için çabalayanlarıüzmeyin. Sevdiğiniz kişiler size destek vermekte.SAĞLIK: Boğazlarınızda başlayan sorunlara hemenmüdahale edin. Pastil en yararlı ilaç sizin için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Eğer kalbiniz boşsa olumlu gelişmeleryaşayabilirsiniz. Ummadığınız biriylearanızda duygusal bir ilişki olabilir.Son zamanlarda işleriniz hiç deyolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayın.Sabırlı davranırsanız kazanırsınız. Zaten buda sizin en büyük özelliğiniz. Spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Son derece hareketli olmanız gereken zamanlar. Girişimlerinizi netleştirmeli, yuvaya dönük planlarınıza öncelik vermelisiniz. Yerleşimle ilgili konular sizi yeni kararlar almaya itebilir. Kendi özel hayatınızda olup bitenlere de göz atmanız gerek. Sosyal ilişkilerin akıcılık kazanacağı şartlar ise hafta sonu öne çıkıyor. Arkadaşlıklar açısından şanslı bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Aralık 2020)
İş çevrenizle iletişimlerinizde canlanmalar olabilir. Duygularınızı dengeleyebileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki insanlardan ayrıcalıklı tutumlar görebilirsiniz. Bu duruma dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2020)
İlişkinizde herhangi bir sorun görünmüyor. Gereksiz kıskançlıkları tadında bıraktığınızda, beraberliğiniz güvenli bir şekilde ilerleyecek. İş yerinde çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Dostlarınıza karşı çok gönlü zenginsiniz. Konuk ağırlamalarınızdaki masraflara dikkat. Para konularında isabetli önsezileriniz var, ama bu özelliğinizin hakkını yeterince veremiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir para haberiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Aralık 2020)
Tüm duygusal yoğunluğunuza rağmen şanslı bir gününüzdesiniz bunu değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed