Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Verimliliğini ya da faydasını yitirmiş iş, bağlantı, ilişki veya iş birliklerini geride bırakmak isteyebileceğiniz günlerdesiniz. Bu sayede rutinin dışına çıkma şansı bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Bugünlerde kendinizi pek iyi hissetmiyorsunuz. Hangi sıkıntılı taşı kaldırsanız, altından ekonomik problemler çıkıyor. Bu sizi iyice bunalttığı gibi, rahatlatıyor da. Elinizden bu anlamda daha fazla bir şey gelemeyeceğini biliyor ve kendinizi suçlayamıyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız bir telefon, sesinizi yükseltmenize, herkesin sizinle ilgilenmesine neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Muhabbet etmeyi seven sizler için de oldukça hoş bir gün olacak. İş ve aşk hayatınızda sıkıntı yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Para konusunda bir mücadeleniz olabilir. Dışardan beklediğiniz bir ödeme ya da çalışıp çabalayıp kazanmayı ümit ettiğiniz para size ulaşmakta zorlanabilir. Ya kavgasını edeceksiniz ya da maddi kaynağı değiştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Enerjiniz ve moraliniz yükseliyor. Değişiklik ihtiyacı duyabilirsiniz. Sağlığınızın ve görünüşünüzün yanı sıra ilişkileriniz açısından da tazelenme vurgusu öne çıkıyor. İkili ilişkilerinize canlılık katacak bir süreç içine girebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili farkındalığınız artacak. Bedeniniz ve görünüşünüzle ilgili yeni adımlar atabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Esenliğe çıkmanız için, ciddiye alınmaya deymez gördüğünüz bir çok öğüdü dikkate almanız gerekiyor. Çünkü öğüt verenlerinizin her biri öğütleri kulak arkası edilmeyecek kadar deneyimli insanlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Harcamalarınıza çok dikkat ediyorsunuz ve akılcı kararlar alıyorsunuz. Ödemelerinizi de disiplinli bir biçimde yapıyorsunuz. Bu gidişle paranızı iyice kontrol altına alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Arkadaşlarınızdan birisi sizin bir sırrınızı başkalarına anlatmış olabilir. Onunla konuşup işin gerçeğini öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed