Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Bugünlerde yaşanabilecek olaylar kendi gerçeklerinizi veya bir takım gerçekleri fark etmediğinizi kanıtlayacak cinsten olabilir. Ortaya çıkan bilgilere göre bir anlayış geliştirmelisiniz. Bazı kişiler sizi ihtiyaçlarınıza uymayan yönlere itebilir. Bu durumda bazı işlere veya kişilere karışmanız gerekebilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Çıkış yolu aradığınız bir problemle uğraşıyorsunuz. Bunu paylaşmanız gerekecek. Problemin içinde tek başınıza biraz bocalıyorsunuz. Davranışlarından sorumlu olduğunuz biri sizi mutlu ediyor. Onu ödüllendirmenin yollarını arıyorsunuz. Barışçı birisiniz. Ama bazı konularda önyargılarınız var. Bu konular söz konusu olduğunda farklılaşabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Oldukça çekingensiniz. Yeni ortamlara girdiğinizde insanlarla sohbet yeteneğinizi kaybetmiş gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
İlişkinizde sadece duygularla hareketetmeniz problemlere nedenoluyor. Davranışlarınıza dikkatedin. Çalışma ve gayretleriniz takdirediliyor. Birikmiş işleri toparlamak üzerinizdekibaskıdan kurtulmanıza yardımcı olacak. Alacaklıolduğunuz kişi sizi uzun zamandır oyalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Daha duygusal ve hassas olacaksınız. Bu yüzden iş ve para konularında sıklıkla kuruntulara ve endişeye kapılma eğiliminde olabilirsiniz. Soğukkanlılığınızı koruyun. Çünkü gün içinde iş ve finans konularındaki beklenmedik durumların üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Başarılı olmak için dikkatinizi kendinize değil işinize vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Kararlılığınızı bazen inatçılığa döndürüyorsunuz. Bu da iş yaşamınızda gereksiz sürtüşmelerin nedeni olabiliyor. Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Şansın sizden yana döndüğü bir gün. Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Haziran 2019)
İşbirliği yapacağınız insanları daha dikkatli seçmelisiniz. Bugünlerde harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Ödemelerinizi aklınızdan çıkarmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed