Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2018)
Bugün yaşamınızı hareketlendirecek beklediğiniz haberi alabilir, kaybolan umutlarınızı tekrar canlandırabilirsiniz. Bu hafta itibariyle geçmişten bu yana emek verdiğiniz her konuda önemli açılımlar sağlamanız mümkün gözüküyor. Maddi anlamda büyük bir rahatlama söz konusu.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Nisan 2018)
Gezegenlerden aldığınız sert etkilerle bugün mesleki ve ailevi konularda zaman zaman zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İletişim ve eğitimle ilgili konularda yoğunlaşma gözleyebilirsiniz. Vereceğiniz ani tepkiler kolayca yanlış anlaşılabileceği için daha ılımlı olmaya bakmalısınız. Yakın ilişkilerinizde daha tutarlı olmanız gerekebilir. Problemleri Merkür ün iletişim konusunda verdiği olumlu destekle aşabileceğiniz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2018)
Genelde kendinizi savunmasız gösterip ani ataklar sergiliyorsunuz. Bu değişik tavırlarınız çevrenizi şaşırtıyor. Cazibeli görüntünüz gözlere hitap ediyor. Aşk konusuna bugün pek sıcak bakmıyorsunuz. Olumsuzluklar yaşadınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2018)
Evde sizin desteğinize ihtiyaç duyan biri olabilir bugün. Dinleyip derdini anlamak, onun ne durumda olduğunu tahmin edip yanında bulunmanız önemli olacak. Mutlaka zaman ayırın. Sadece dinlemeniz bile birilerine güç verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2018)
Çok daha gerçekçi ve bilinçli olmanız gerek. İş ve para durumunuz hakkında daha sorumlu davranmalı sınırlı bütçenizi dikkatli yönetmelisiniz. Kişisel açıdan yapabilecekleriniz üzerinde durmalısınız. Gelir ve giderlerinizi dengede tutmanız gereken bu dönem yatırım planlarınızda bazı engeller öne çıkabilir. Şartları zorlama yerine sabırlı olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Nisan 2018)
Ortaklaşa çalışmalarınızdan elde ettiklerinizin muhasebesini yapabileceğiniz bir gündesiniz. Parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İleride karşılaşacağınız harcamaları gözönüne almanız ve bu yönde planlar yapmak zorunda kalışınız olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2018)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Nisan 2018)
Bugün harcamalarınızda bir artış gözlenebilir. Özellikle kendiniz ve eviniz için beklemediğiniz harcamalar yapabilir, maddi olarak kendinizi zor durumda bırakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Nisan 2018)
Kuruntu yaptığınız bir konuda kısa vadede hiç bir sorun gözükmüyor, kimi gelişmeleri durdurmaya çalışmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed