Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
12 Ocak’a kadar, yakın çevre(kuzenler, kardeşler, akrabalar, komşular, aracılar v.b) ilişkileri, yazarlık, bilişim, iletişim, medya, yayıncılık, ticaret, satış pazarlama başlıklarında anılabilecek konularda biraz yorulabilirsiniz. Karşıt fikirli kişiler sıklıkla karşınıza çıkabilir. Beyin fırtınaları fırsat yaratacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Bazı takıntılarınız var. İlişkilerinizi güçleştiriyor. Bunlardan kurtulamayacağınızıdüşünüyorsunuz. Yeniliği seviyorsunuz. Bu yenilikçi özelliğiniz iş yaşamınızda bir gezgin olarak portrenizi çiziyor. Yapmayı düşündüğünüz bir çok şey var. Bunlarının bir kısmının önü kapalı görünüyor. Başka bir kentte yepyeni bir hayat projenize adım adım yaklaşıyorsunuz. Bugün bunun hayalini kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
AŞK: Bugün evinizde tek başınızauzanarak hayallerinizin birparçası olan mum ışığında yemekyemek, ay ışığında yürümek vesevgilinize hediye almak gibiplanlar kuruyorsunuz. Hayaletmeyin, teklif edin.İŞ: Daima doğruyu ben bilirim, yaptıklarımın eniyisini yaparım diyerek her yerden alışverişediyorsunuz. Bütçenizi aşmaya başladınız.SAĞLIK: Hayat dolu ve cömert birisiniz, ancak 25yaşını geçenler yaşlanma korkularına kapıldılar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Bugün arkadaşlarınızla bir arada yapacağınız akşam planları neşe içinde ve eğlenceli geçecek. Kalabalıklarla bir arada olmak adeta şarj etkisi yara tacak üzerinizde. Fırsatınız yoksa bile sosyalleşme imkanını evde yaratın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Kendinizi hayatın olumlu yanlarına bırakıyorsunuz. Değişik paylaşımların yaşandığı sosyal hayat ise size farklı konular getirmekte. Biraz grup çalışmalarında işbirliği geliştirmeye bakmalısınız. Bu arada çocuklarla ilgili sorunların üzerine eğilmenizde yarar var. Aşk hayatınızı içine alan gelişmeler ise bazı gerginliklerin yaşanacağını gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Birikim konularında sağlamcısınız. Kendinizi çok kolay ele verdiğiniz küçük zaaflarınız var, büyütmemeye bakın. Son zamanlarda aldığınız haberler pek sağlam kaynaklardan gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Kendinizi sorumlu hissettiğiniz bir olayın içine size düşen sorumluluktan fazla giriyorsunuz. Bu yaklaşım üstünüzden bazı sorumlulukların alınmasına yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed