Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2018)
Özel evraklarınıza dikkat edin ve koruyun. Bazı ödeme tarihlerini geciktirmemek veya bazı evrakları güncellemek sizi bazı konularda koruyabilir veya para kazanma şansınızı kaçırmamanız anlamına gelebilir. ‘’ Hayır’’ diyememeniz durumunda bazı ilişkileriniz size bazı bedeller ödetebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aşk hayatımızı , evimizi, ailemizi, yaşadığımız yeri ve ikili ilişkilerimizi ilgilendiren temalar açısından hassas bir gündeyiz. Duygusal konular ön planda. Anlayışlı, samimi ve düşünceli davranmaya çalışmak için çaba göstermemiz gerekebilir. Bazı seçenekler üzerinde durmaya başlayabiliriz. Sabah saatlerinde olumlu etkiler var. Olanaklar ve fırsatlar yüzünü gösterebilir. Ancak, öğle saatlerine doğru başlayan ve gece saatlerine kadar süren dönemde gergin etkiler devrede stresli durumlar oluşabilir veya bazı işler istendiği gibi gitmeyebilir, beklentiler karşılanmayabilir. Gece saatleri ise, yazılı veya sözlü fikir paylaşımları açısından akıcı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ağustos 2018)
Arkadaşlık konularındaki zararlı bazı yaklaşımlar, yerini daha gerçekçi bir bakışa bırakabilir. Mevcut koşullarınızı daha olumlu görme yolunu seçebilirsiniz. Birkaç kişiyle birlikte kalkıştığınız girişimde şansa ihtiyacınız olacak. Yaşamınızı renklendirme isteğiniz bugünlerde doruklara çıkabilir. Ciddi engellenmeleriniz var, birtakım şeyleri göze almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2018)
Bugünlerde duygusallığınız ön plana çıkabilir. Ani kararlar alırken çok kırılgan olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2018)
Bugün maddi mevzularda ayakları sağlam basan hamleler yapmakta zorlanabilirsiniz. “Olsa da olur olmasa da kısmet değilmiş” diyen kaderci bir havanız olacak. Borç verirken geri gelip gelmeyeceği konusuna dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2018)
Bugün iş ve çalışma konuları gündeminizin en üst sırasında yer alacak. Ancak günün ilk saatleri sabırlı ve temkinli olmanızda fayda var. İş ve hizmet konularında sizi yoracak engellerle karşılaşabilirsiniz. Endişe etmeyin. Öğleden sonra çalışma ortamınızın havası bütünüyle değişecek. Olumlu ve keyifli konuşmalar gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ağustos 2018)
Hareketli bir gün geçirmeye hazır olun. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Kendinizi ve fikirlerinizi iyi ifade edebileceksiniz. Yeni ilişkiler kurabilir farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve enerjinizi kullanmak arzusundasınız. İlgilendiğiniz bir işi bugün bitirebilirsiniz. Çok hızlı düşünüp hızlı kararlar alabilirsiniz ve alacağınız kararlar sizin için verimli olacaktır. İşinizle ilgili olarak yapacağınız girişimlerde başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2018)
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ağustos 2018)
Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız desteklerle, bugünleri daha salim bir kafayla geçirebilirsiniz. Kısa vadede maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ağustos 2018)
Mali konularda sıkıntı yaşamamak için günlük, ufak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed