Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Bütün enerji ve aktiviteniz iş ve para konularına odaklanmıştır. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Gelişen olaylar karşısında şaşkınlığınızı hemen belli ediyorsunuz. Sosyal ilişkiler ve etkinlikler için son derece başarılısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Kendinize güvensiz görünebilir ve sevdiklerinize karşı hislerinizi bastırma eğilimi gösterebilirsiniz. Yakınlarınızdan ilgi görebileceğiniz bu devrede duygusal paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Ayın oluşturduğu uyumlu açı, çevrenizde dikkat toplayabileceğinize işaret ediyor. Gün içerisinde üzerinde durmamanız gereken aksilikler yaşamanız olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Aşk konusunda duygusal açıdan partnerinizle bazı konularda birleşim sergileyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Kendinizi ifade etme yeteneğiniz çok yüksek. Yarından itibaren günlük iş temponuzda artış olacak. Bazı olayları akışına bırakarak müdahale etmeden esnek davranmalısınız. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin. Aile büyüklerinizin tavsiyelerine önem verin. Aşk hayatınız aniden renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Yeni sorumluluklar ve iş hayatında yenilenmelerin öne çıktığı söylenebilir. Dikkat çekici gelişmeler hızlanırken, önemli görevler gündemde olacak. Başarılarınızın toplum tarafından görülebileceği fırsatlar bulacaksınız. Aynı zamanda üstlerle ilişkiler bu dönem olumlu bir süreç geçiriyor. Ancak eve ait fedakarlıklar ve yükler unutulmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
İş hayatınızdaki genel tatmin size apayrı bir dinamizm kazandırıyorGelecek planlarınızda, gerek duyduğunuz birtakım destekleri önümüzdeki günler içinde görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Bugün ortak paylaşımlarınız için çalışarak maddi kazanç elde edebileceğiniz görülüyor. Kendinizi güçlü hissetmeniz sevdiklerinize maddi destekte bulunma isteğinizi arttırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ağustos 2020)
Bazı istekleri aşırı isteklilik olarak görmeniz, sonradan üzüleceğiniz bir tavır olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed