Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Dayatma işlerden veya emirlerden kaçınılması gereken bir gün. ‘’ Böyle olması gerekiyor!’’ türünde cümleler herkese zarar verebilir. Gerçeklerle yüzleşmeli, kafanızdan geçenleri kibar bir dille dile getirmelisiniz. Nelerden hoşlanıp, hoşlanmadığınızı fark etmeniz, size daha çok uyan bir yoldan gitmenizi sağlayabilir. Basit bir değişiklik geleceğinizde fark yaratmanızı sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Bugün sizin için sıradan bir gün olacak. Beklediğiniz bazı haberlerin gelmemesi gününüzün en olumsuz gelişmesi olacak. Bugün eski dostlarınızla görüşme, onlarla eski günler hakkında konuşma fırsatı bulabileceksiniz. Bir süredir ihmal ettiğiniz aile büyüklerinizi akşam saatlerinde evinize davet edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
OLDUKÇA hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız, karlı çıkarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Önünüzde birçok fırsat var. Eğer olumlu kararlar verirseniz bunu en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece iş hayatınızda yükseleceksiniz. Sevdiğiniz kişinin sizi her zaman desteklediğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Bugün de iş ve çalışma konuları öne çıkıyor. Sizi yoran ve yıpratan bir çalışma temposu söz konusu olabilir. Gün içinde alacağınız hizmetlerden pek memnun kalmayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar size epey ağırkanlı gelebilir. Biraz anlayışlı olmaya bakın. Ayrıca gün içinde dinlenme molası vermeyi unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Bireysel çabalarınızla birçok şeyi halletmeye çalışıyorsunuz. Bu yalnızlığı bir süre daha yaşayacaksınız. İşyerinizde bazı insanlara tepkilerinizi doğrudangöstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Bir zaman önce yaptığınız harcamanın ne kadar gereksiz olduğunu şimdi anlıyorsunuz. Bazı harcamalarınız lüzumsuzluğu konusunda aldığınız uyarılara tepkimeci davranmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Haziran 2020)
Artılarınızı, eksilerinizi birlikte ve iyimserliği abartmadan değerlendirmeye çalışmalısınız. Bugünlerde yapacağınız ve önemsediğiniz görüşmede çok objektif olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed