Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Bugün başarı isteğiniz yoğunlaşacak yani kendinizi fanatik bir şekilde çalışmalarınıza kaptırabilirsiniz. Çok yoğunsunuz bu da çok faaliyette olacağınız anlamında. Kendinizi yormamaya çalışın. Bazı olumsuz durumların ortadan kalkması sizi aklayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mart 2021)
Bugün genel olarak huzurlu ve sakin olacaksınız. Hayatınızdaki bazı şeyleri istediğiniz gibi düzenlediniz ve kendinizi oldukça güçlü hissediyorsunuz.<br>Bugün genel olarak huzurlu ve sakin olacaksınız. Hayatınızdaki bazı şeyleri istediğiniz gibi düzenlediniz ve kendinizi oldukça güçlü hissediyorsunuz. Bugünlerde altından kalkamayacağınız sorun olmadığını düşünüyorsunuz. Akşam saatlerinde bir davete katılabilir ve orada yeni birileriyle tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Her konuda nazlandığınız bir gündesiniz. Partneriniz nazınızı çekecek ama işte size taviz vermeyecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil. Mesleki hamleleriniz size başarı getirecektir. Ancak bunun için biraz sabırlı olmalısınız. Elinize geçecek toplu parayla ödemelerinizi yapmalısınız. Beklediğiniz haber yakında gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Oldukça sıkıntılı günlere girdiniz. Kendi içinizde hesaplaşmalar yaşarken, yapılan hataların sonuçları karşısında aciz kalabilirsiniz. Şimdilik eyleme geçmek yerine, beklemede kalmanızda yarar var. Ortaklaşa duygusal bağların sizin özgürlüğünüzü kısıtlaması ile sorunlarınız daha da ağırlaşabilir. Biraz sabırlı olmalı, sakinliğinizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mart 2021)
İş arkadaşlarınız arasındaki bir sürtüşme gizliliğini kaybedip bugün su yüzüne çıkacak. bu konuda size çok iş düşüyor. Telefonla bir görüşme randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla coşkuyla karşılamayacaksınız. Çünkü iş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Ama yine de değerlendireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mart 2021)
Aile içinde denetimden çıkmış olan savurganlığın nihayet önünü kesebildiniz. Yakında bir para haberiniz olacak. Bugünlerde maddi durumunuz iyice bir düzene girmiş gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mart 2021)
Sağlığınız, günlük işler ve detay gerektiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gereken önemi ve zamanı ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed