Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Bugün kendinizi farklı hissedişiniz ilişkilerinize de olumlu bir şekilde yansıyor olacaktır. İlişkilerde tekdüze bir gidişattan yorulduysanız değişiklik yapmanın tam sırasıdır. Yaydığınız ışık ve empati yeteneğiniz sayesinde bugün adeta dostlukları bir mıknatıs gibi çekiyor olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Yakın bir zaman içinde bir yolculuğunuz olabilir. Bunun ne tür bir yolculuk olacağı belli olmasa da, sevineceğiniz bir yolculuk olacağı kesin görünüyor.Aldığınız bir öğüdü iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. İyi dostlarınız var. Bunu bu konudaki seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğinize, dostluğa bağlılığınıza borçlusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Kartınız Dünya... Değişim yaşıyor ve kendinizi bulutlar üzerinde hissediyorsunuz. Sevdiklerinizin yanında olmak ve onlarla birlikte vakit geçirmek en büyük arzunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Eşinizle ilişkinizi canlandıracak farklılıkta planlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hep ondan gelen jestlerin karşılığını verin mesela. Ya da duymayı hiç beklemediği bir anda sizin için ne kadar özel olduğunu ona söyleyiverin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Yenilik isteğiniz güçleniyor. Yaşam tarzınızda somut değişiklikler yapmanızı kolaylaştıracak enerjiler içindesiniz. Özellikle de fiziksel açıdan değişim vurgusu belirginleşiyor. Düşünce ve isteklerinizi hayata geçirme konusunda kararlılığınız artacak. Sağlığınızla ilgili olumlu girişimleriniz arkadaş çevrenizden büyük destek görebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Nisan 2018)
İstediğiniz çok özel görüşme için bugün bir fırsatınız olabilir. Dolu, dolu çalışıyorsunuz. İlişkilerdeki pürüzler, kazancınızdan duyduğunuz memnuniyetsizlik, hiçbiri sizi frenleyemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Bu konuda verici, paylaşmacı biri oluşunuz, çevrenizde övülüyor. Yakında bazı duyumlarla, bir yolculuk yapabilirsiniz. Büyük miktarda bir para hesabı içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Son günlerdeki dalgınlığınızı yüreğinizdeki boşlukta arayabilirsiniz. Gönül meselelerindeki durgunluk, kendine kapanmış bir davranış göstermenizin ana nedeni olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed