Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Yakın çevrenizin ilişkileriniz ile ilgili bazı yorumları canınızı sıkabilir. Onların haksız olmasından ziyade sizin de bunu biliyor fakat hiç bir şey yapmıyor olmanızdır belki de canınızı en çok acıtan. Bu anlamda önce kendinizi tanımalı, ilişkiden ne beklediğinizi bilmeli ve sonra da karşı tarafa isteklerinizi nezaket kuralları çerçevesinde anlatmalısınız. Bu hayatta en güzel şey anlaşılmaktır. Zaten sorunların ana kaynağı da iletişimsizliktir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Bu saatlerde alacağınız bir haber, size kısa bir hoşluk yaratabilir. Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatıyor ve hiç gerekmezken, kendinizi ispat ihtiyacı duyuyorsunuz. Başkalarının hatalarını kolayca gören gözlemlerinizin, son günlerde sizi de aynı hassasiyetle izlemesi gerekiyor. Ama bu çifte standart sizin mükemmel bir dost olmanızın önünde engel değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
İş hayatınızdaki karışıklıkları çözecek ve işleri yoluna sokacaksınız. Sağlık problemleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Yakın akrabalarla irtibat kurmak için elverişli bir gün. Konuşarak gelişme kaydedebileceğiniz bir sürü konu birikmiş. Hepsini birden çözme isteğiniz olabilir. Eşiniz size anlayış gösteriyor ama ona da vakit ayırmalısınız. En azından olayların bir kısmına onu da dahil edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
İyimser ve hayattan keyif aldığınız bir güne başladınız. Başkalarından destek görerek yeniliklerin içinde yer alıyorsunuz. Yabancılarla ilan ilişkilerin güçlenirken, değişik kişiler hayatınızı her açıdan etkileyecektir. Yolculukların getirdiği olanaklar da kullanılmalı. Zira kendinizi eğitsel açıdan şanlı olacağınız süreçlere hazır hissetmektesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Ortak ya da benzeri iş ilişkinizle dinamizm gerektiren uğraşlar içinde görünüyorsunuz. O ve sizi birbirinizi tamamlıyorsunuz. Bazı projeleriniz hedefe oldukça yakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Ne yapıp edip savurganlığın önünü almanız gerekiyor. Yoksa yakındaki ödemelerinizin altından kalkamayacaksınız. Önümüzdeki günlerde para konulu bir yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Çok sayıda işi bir arada yapacağınız bir gündesiniz ama dikkatli olmalısınız. Hiç hesapta olmayan gelişmeler ilerlemenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed