Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Çok fazla konuyla ilgileniyor veya bazı konularda çok hızlı gidiyor olabilirsiniz. Belli konularda büyük bir dönemeç almak üzeresiniz, ama altından kalkamayacağınız kadar çok şeyle ilgilenmeniz bu durumu engelleyebilir de!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Bugün zevk aldığınız faaliyetlerle uğraşabilir ve kendinizi farklı bir ortamın içinde bulabilirsiniz. Bazı dostlarınıza kendinizi ispatlama çabası içindesiniz. Onlar tarafından, biraz eleştirilmeyi ise kabullenemiyorsunuz. Son günlerde edindiğiniz bazı izlenimler, bir akraba ilişkinizde problemlere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Kartınız Affetme... Öz gezegeniniz Jüpiter bugün yüz yüze geleceğiniz ilişkileri belirliyor. Tam anlamı ile astrolojide bu eve olumlu açısal ev diyebiliriz. İşinizde başarılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Bugün karşı cinsin ilgisi üzerinizde olacak. Hareketleriniz ve konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Merkezde olmanın büyüsüne kapılıp kendinizi olduğundanfarklı göstermeye kalkmayın. Tutamayacağınız sözler vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Kendinizi geliştirmek için pek çok fırsat bulacaksınız. Yaratıcı alanda yaptıklarınızın karşılığını alabileceğiniz bu dönem başarılarınızla dikkat çekebilirsiniz. Hayatın keyifli yanlarına yöneldiğiniz bu günlerde aşk ilişkilerinizde beklenmedik sürprizler olabilir. Ancak risk taşıyan spekülatif konularda daha önlemci olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
İş yerinde antipati duyduğunuz insanlara bu hislerinizi gereksiz yere yansıtıyorsunuz. İnsanların algılaması sizin tahmin ettiğinizden daha yüksek. Bunun dışında hareketli ve parlak bir iş günü olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Geçen günlerde yaptığınız bir masrafın şimdi ne kadar gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak, kulağınızı bükecek birileri olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Bugün çatışmalara çok daha fazla yatkınsınız, öğle saatlerinde bu daha belirgin olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed