Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Eğlenceli aktivitelere zaman ayırmanız, ama aşırı harcamalardan kaçınmanız gerekiyor. Gün içerisinde birbirine kızan ve suçlayan kişiler olabilir. Bu zincirde yer almamaya çalışmalısınız. Toplumsal veya sosyal faaliyetler yeteneklerinizi göstermenizi ve ön plana çıkmanızı sağlayabilir. Evle ilgili bir değişiklik çekindiğiniz sonuçları yaratmayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir. Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Parlak bir gün sizi bekliyor.Özgüveninizin artması işyerinizde kariyer artışısağlayacak. Bu durumu damütevazı bir şekildedeğerlendireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
İkna kabiliyetiniz, tarafların arasındaki sorunları çözmek için büyük faktör olabilir. Sürpriz bir davette biriyle duygusal bir ilişki başlayabilir. Aile büyüklerinizin sadece sizin iyiliğinizi düşündüğünü unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Finans durumunuzu etkileyen konulara dikkat etmelisiniz. Bu dönem bütçenizi sağlamlaştırma çabanız boşa gitmemeli, kararlı olmalısınız. Zira kişisel çabalarınızla daha fazla gelir yaratmakta başarılı olabilirsiniz. Yapacağınız yatırımlarla size güven getiren planlar üzerinde durabilirsiniz. Gelir gider dengenizi zorlayan dikkatsiz alışverişler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2020)
İşle ilgili sohbetlerinizde, ortamınızdaki bazı özellikler övgüyle söz edilmeyi hakkediyor. Mükemmel denilebilecek bir ortam içinde mutlu görünüyorsunuz.Yetkin insanlarla iş paylaşımı her şeyi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Aile içindeki bir satış işinde umutlu gelişmeleriniz var. Şartların son günlerdeki elverişsizliği zor günler yaşatabilir. Bugünlerde yeni kaynak arayışlarına girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Birkaç gün içinde sonradan sizde iz bırakabilecek bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu ara sıra ortaya çıkan bir eski arkadaşınızla ilgili görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed