Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Belli konuları kolaylaştırmak istiyorsunuz. Ancak, soru şu ‘’ imkansız bir iş veya görev için harekete geçtiğinizde, bu işin altından kalkıp kalkamayacağınızı yarı yola geldiğinizde düşünmeye başlamış olabilir misiniz?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz. İnsan ilişkilerinizdeki problemleri azaltmak sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Her haliniz doğallığınızı yansıtıyor. Hisleriniz güçlü olmasına rağmen yanılacağınız pek çok konu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Bugün karşı cinsin ilgisi üzerinizde olacak. Hareketleriniz ve konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Merkezde olmanın büyüsüne kapılıp kendinizi olduğundanfarklı göstermeye kalkmayın. Tutamayacağınız sözler vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Her konuda kendinizi ortaya koyabilir, sizi mutlu edecek hevesler yaratabilirsiniz. Uzun süredir yenilenme aradığınız yaratıcı uğraşlarda ise harekete geçme zamanı. Son derece dinamik etkilerle özgürlüğünüzü kısıtlamayan konularda başarıya odaklanabilirsiniz. Aşk hayatında ise ani başlayan ilişkiler sizi zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Bir çekişmeniz var ve bu sizin genel iş ilişkilerinizi olumsuzluğa doğru götürebilir. Bunu iş hayatınızın en temel problemi olarak görmemeli, sağduyunuzu ön plana çıkartmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
İlişkinizde herhangi bir sorun görünmüyor. Gereksiz kıskançlıkları tadında bıraktığınızda, beraberliğiniz güvenli bir şekilde ilerleyecek. İş yerinde çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Bugün evinizle ilgili yapmak zorunda kalacağınız bir takım harcamalar bütçenizi zorlayacak. Bu beklenmedik harcamalar yüzünden yapmayı planladığınız bazı şeyleri yapamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu konuda girişimlerinizi dikkatli bir biçimde yaptığınız takdirde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed