Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Yakın çevrenizden gizlemek, içinizde saklamak istedikleriniz olabilir. Biraz geri planda kalmak istemeniz onlar tarafından saygı görmezse bu duruma tepkinizi koyup sınırınızı çizebilirsiniz. Ancak ruhunuzun ihtiyacı olan şifa belki de onlardadır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Komşuluk türü yakınlaşmalarda üzerinde derin etkiler bırakacağınız birileri var. Bu etkide sempatikliğiniz ön planda. Yakın bir zamanda alacağınız mutlu haber, şehir dışı yolculuklar yaptırabilir. Bu sıralar kendinizi çok ilginç ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Bu ilişkiler ağında kendinize yönelik sürpriz kazanımlar da gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2020)
AŞK: Durağan bir güngeçirdiğinizi sansanız da güniçinde ani hareketlilik olacak. Aşkkonusunda olumsuzlar günışığına çıkacak ve birbirinizianlama fırsatı yakalayacaksınız.Zamanınızı iyi değerlendirin.İŞ: Arayacaklarını sandığınız kişilerin sizleriaramaması moralinizi bozmasın. Onların dabaşkaları ile anlaşma yapması gerekli.SAĞLIK: Bademciklerinizi üşüterek iltihaplanmasorunu yaşayabilirsiniz. Limonlu çay için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Dışarıdan gelecek olan tekliflere, zaten önceden yapılmış ve de hızlı şekilde sonradan dahil olmanız istenen planlara kapatmayın kendinizi. Gönülsüz olarak katıldığınız davetlerin ve ortamların tadına varmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Bugün tanınma ve başarı konularında olumlu gelişmeler gözüküyor. İşinizle ilgili parlayacağınız bir gündesiniz. Hedeflerinizle ulaşmak için yolunuzun epey kısaldığını hissedeceksiniz. Ãœstlerinizle iletişiminiz artıyor. Devlet ile ortak projelerinize dair güzel haberler alabilirsiniz. Gün içinde anne ve anneliğe dair konularda hareketlilik yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Kasım 2020)
İşlerinizi yoluna koyabilmeniz için sadece zamana ihtiyacınız var. Mesleki yeterliliğiniz, çalışma azminiz ve moral durumunuz açısından bir engel görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Sürekli bir yerlerden para beklemek sizi strese sokuyor. Alacaklarınızı istemede daha ısrarlı davranmalısınız. İş çevrenizde iyi niyetinizi kötüye kullanan kimseler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Kasım 2020)
Aldığınız yanlış bir bilgi sizi yanlış yöne yönlendiriyor. Dönüp bu bilginin kaynağında bir araştırma yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed