Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşük ve fiziki bitkinlikler içinde olabilirsiniz. Bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bir kadına karşı beslediğiniz bilinçaltı öfke ve hırs bilinç üstüne taşabilir ve çevrenizdeki herkesi şaşırtacak şekilde düşmanlık gösterilerine başlayabilirsiniz. Ev hayatınz da hala rahatsız edici durumdadır. Ev içinde bir çok olumsuz konuşmalar geçebilir, ebeveynleriniz ya da aile büyüklerinizle münakaşa edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2021)
Geleceğe ertelediğiniz çözümler sizin kadar sabırlı olmayabilir. Sağlık konularında güç bulunur bir dostsunuz. Bu günler içinde sizi atağa kaldıracak bazı haberleriniz var. Çevrenizdeki sıra dışı diye tanımlanan ilişkiler size yapay geliyor. Ama bunlardan birinin cazibesini de yadsıyamıyorsunuz. Cazibenin güvenilirlikle kolay kolay örtüşmediğine duyduğunuz inanç sizi çekimser yapabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Mars'ın etkisinde olduğunuz bugün, çevre iletişiminizde bir hayli uyum gözlenmekte. Olumsuzluklara kendinizi kapatmış durumdasınız. Sevgi söz konusu olduğunda aşamayacağınız engel yok gibi. Tatlı diliniz sayesinde insanlar tarafından çok seviliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Zor beğenen bir kişiliğiniz var. Sevdiğiniz insanın sizi kazanması için yaptığı jestler hep bu sebeple boşa gidiyor. İş hayatında yeni reformlar uygulamanız sizi ilerisi için kârlı ve prestijli bir ortama götürecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Pek çok şey sizi kontrolünüz dışında ortaya çıkıyor. Geçmişten gelen ortaklaşa bir konu nedeni ile sıkıntılı zamanlar yaşanabilir. En azından risk almadan beklemede kalmalı, kafa karışıklığı yaratan konulardan uzak durmalısınız. İlişkilerde yaşanan belirsizliklerden ise kurtulmaktasınız. Yarın daha pozitif bir süreç içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2021)
Sessiz sakin geçen bir iş gününün sonunda iş projeleri üzerine yoğunlaşacaksınız. Bir iş arkadaşınızın işe gelememesi nedeniyle açılan boşluğu doldurmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2021)
Önemli bir satış işinden haberdar edilmemek sizde belli bir gerginlik yaratacak. Maddi konulardaki belirsizlikleriniz bu sıralar değişimlere açık. Yeni açılımlara yöneleceğiniz oluşumlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2021)
Tüm duygusal yoğunluğunuza rağmen şanslı bir gününüzdesiniz bunu değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed