Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Bugünlerde duyacağınız eleştiri, öneri, şikayet ya da tavsiyeleri size ileride faydası olabilecek bilgilendirmeler gibi görmenizde fayda var. Altından kalkmakta zorlanabileceğiniz işlere kalkışmış veya birkaç gün için bu tür çalışmalar içine girmiş olabilirsiniz. Madem girdiniz, birkaç gün için sabırlı olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Yakında sizi bir konuda kararsızlığa düşürecek bir duyum alacaksınız. Bu bilgi uzun zaman kafanızda yer edecek. Aydınlanmak için birkaç kişiyi kırmayı göze alabileceksiniz. Sevinçli bir gününüzde, coşkulu dostlarınızın arasındasınız. Bu sevinci ve coşkuyu son kertesine kadar hissedebilmelisiniz. Bunu sizinle özellikle paylaşmak isteyenler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Kartınız Geçit... Hayatı sanki tiyatro olarak görüyor ve sıkıldığınız konuları unutuyorsunuz. Bu yaşam tarzınızın hep sizi diğer insanlardan bir adım öne çıkardığını unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Bugün mesleki açıdan sizi yaralayabilecek bir tepki alabilirsiniz. Yetersiz hissetmenize neden olabilecek çıkışlara kayıtsız kalmayın. Eğer elinizden geleni yapmışsanız gocunacak bir şey yok. Değilse de dersinizi alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Bugün hem iş hem de sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni girişimleriniz için iş çevrenizden gelecek destekler olacak. Ayrıca işten yana kazançlarınızda artış olabilir. Gün içinde arkadaşlar ve sosyal etkinlikler konuları öne çıkabilir. Keyifli zaman geçirebilir, yeni uğraşlar içine girebilirsiniz. Çevreniz genişleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
İşteki hareketlenmeye ayak uydurmanız sizin yararınıza olacak. Bugün bu konuyla ilgili bir görüşme ya da toplantı yapabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi aktarma, başkalarının düşüncelerini de öğrenme fırsatı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Beklentilerinizi tam karşılayacak standardı, hiçbir çalışma temposunun kazandıramayacağını biliyorsunuz. Beklentilerinizi sınırlamalısınız, daha sıkı bir para politikası izlemeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2018)
Son günlerde kendinizi çok yoruyorsunuz ve bu durum sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Kısa bir tatile çıkmayı düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed