Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Çalışma hayatınız ve maddi beklentilerinizle ilgili gayet yapıcı ve olumlu bir gün. Beklentilerinizi karşılayabileceğiniz fırsatlarla karşılaşacak kendinizi bu sayede daha iyi hissedebileceksiniz. Seçimlerinizin sonuçlarını yaşamak bazı ciddi sorumlulukları da beraberinde getirecektir buna karşı hazırlıklı olun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Bugün kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. . Bir süreden beri beklediğiniz bir haberi bugün alabilir ve bazı beklentilerinizin gerçekleşmesine az kaldığını hissedebilirsiniz. Kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Kısa da olsa bir tatil size çok iyi gelecektir. Ailenizden biri sizden bir haber bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Bugün kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz. Son günlerde kendinizi çok fazla yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Yanınızda ve arkanızda olup istemeseniz de sizi destekleyenler var. Bu bazen çok kısıtlayıcı ve yorucu olabiliyor. Ama bunun kıymetini bileceğiniz bir gündesiniz. Zira size olan faydasını görmenizi ve sahip olduklarınıza şükretmenizi sağlayacak olaylar yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Kişisel kazançlarınız, finans durumunuz hakkında yeni düşünceler taşımaktasınız. Artık daha akıllıca ve riskten uzak girişimler yapmanız, gereken zamanları değerlendirmelisiniz. Bazı kısıtlamaları geride bırakırken, uzun vadeli para yatırımlarınıza hız verebilirsiniz. Beklenmedik giderlerin getireceği bazı zorluklar bütçenizi sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İş yerinizde beklemediğiniz sorunlarla karşılaşabilir, bazı işlerinizi zamanında halledemeyebilirsiniz. Ayrıca yine iş yerinizde pek iyi anlaşamadığınız bir arkadaşınızla ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Kişisel konularda öne çıkmak ve dikkat çekmek için uygun bir gün. Partnerinize karşı istekleriniz konusunda açık davranmalı ve açıklayıcı olmalısınız. Ortaklık türü ilişkilerde birtakım engelleriniz var. Bunların üzerine gitmeniz için, önümüzdeki günler doğru zamanlama olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Bugünlerde abartılı, düşsel bulacağınız bazı para diyalogları ciddiye alınmaya deyebilir. Yapmak zorunda kalacağınız bazı masraflarla, bütçenizdeki delik bir süre daha açık kalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Duygusal açıdan bir rahatlama yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve duygusal konulardaki şanslarınızı iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed